Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Ka ten jie sake kad jie pliusiniai ir pukuoti tik juos visi skriaudzia?
Ramunas, 2021-09-26 12:31
Čia ne huliganų o žiniasklaidos išpuolis labiau, bet kas gali už kelis eurus nusipirkti domeno vardą ir jį nukreipti į bet kokį puslapį. Bet ar tai bus naujas rezidenturos puslapio vardas ? Žinoma kad ne čia grynai užsakymas išreklamuoti ir sureikšminti visiškai abgailėtiną veiksmą. Aš irgi galiu sukurti domeną lansbergisgaidys.lt ir nukreipti jį į konservatoriu puslapį, bet ar apie mane parašys ir tai bus vadinama nauju oficialaiu konservatorių partijos puslapio adresu ?
VVV, 2021-09-26 00:16
galimai prezidentas nenori susitikti su tomis slykstynemis ,gali buti bijo ir uzsikreti nuo ju,nes prezdentas yra padorus pilietis ir turi seima ,vaikus .Apmaudu ,kad tie vaivorikstinai daugiansi kaip korolado vabalai ir lenda i akis ir duses doriems pilieciams
Galimai prezidentas , 2021-09-25 18:19
Ka the rasoteapie. Eapykantos kurstymą ir mobinga? Žurnalistai palaiko ir kursto galima neapykantą LR prezidentui?
Svečias, 2021-09-25 10:57
Ko norėti jeigu tie pirmieji LGBT judėjimai JAV pradėjo XX a. VI dešimtmetyje ir iš jų paplito po visą pasaulį. Kas svarbiausia mūsų nelaimei atsibastė ir pas Lietuvoje. Aišku labai blogai, kad Lietuvoje pati demokratijos, tradicinės prigimtinės tarp moters ir vyro sąjungos sąvokos pradėjo braškėti-trukinėti per visas stabilumo tvirtumo siūles. Lietuvos piliečiams vis norima įpiršti-įprūdyti-įteisinti dabar pasaulyje ir ypač Europos sąjungoje populerėjantį antivisuomenišką-antikultūrinį darinį t.y. GENDERIZMĄ. Todėl kas dabar vyksta Lietuvoje kitaip kaip natūralios prigimties žmonijos išsigimimų ir nepavadinsi. Na o tam Lietuvoje vykstančiam išsigimimui, prieš piliečių valią, daro-atlieką-vykdo klonuotųjų liberalų dariniai "Laisvės " partija ir tas lib. sąjūdis. Labai teisingas ir taiklus yra pastebėjimas-apibūdinimas dėl to velnio nešto svetimo GENDERIZMO t.y. "Gender ideologija („translyčių asmenų revoliucija“) skatina klaidingą žmogaus viziją, radikaliai prieštaraujančią krikščioniškajai antropologijai. Per pastarąjį dešimtmetį gender ideologija persmelkė vakarietišką kultūrą ir padarė didelę įtaką mūsų kalbai, įstatymams ir pagrindinėms socialinėms institucijoms, ypač mokykloms ir universitetams. Dėl to kilę kultūriniai ir teisiniai pokyčiai dramatiškai verčia keisti visų katalikų, ypač paauglių, požiūrį ir patirtį seksualumo ir tapatybės klausimais". Taip kad laikas atsitokėti ir pradėti blaiviai galvoti. nepasiduoti antžmogiškiems veiksmams. Todėl tie Lietuvai ir jos piliečiams primetami kitų valstybių netradiciniai svetimi klubiniai reiškiniai neturi mūsų Lietuvos visuomenę vesti pilietiniai išsigimimo degradacijai. Tai gal gana tiems klonuotųjų liberalų dariniams darkyti žodžio PARTNERIS reikšmę. Žodis Partneris visuomenėje reiškia sveiką nuovoką turinčią sampratą t.y. - (angl. partner) - dviejų ar daugiau asmenų bendro darbo, žaidimo, lošimo, dialogo, šokio, komercinės veiklos ir pan. dalyvis; bendras, kompanionas. O dabar mūsų visuomenėje visą tai norima paversti t.y. į vienoje lovagulėje su spalvuotą vėliavą sugulusių vienos lyties burkuojančių asmenų. Ar ne laikas atsipeikėti ??????!!!!!! Taigi Lietuva su Europos sąjunga sieja EKONOMIKOS-SOCIALINĖS-ŪKINĖS-MOKSLO-KULTŪRINĖS segmentų sritis, o ne tie sveikam protui nesuvokiami visuomenės išsigimimo reiškiniai.
Sigitas, 2021-09-25 10:50
iškrypėlio itišniko darbelis.
opa, 2021-09-25 10:29
Kaip džiūgauja žiniasklaida, matyt , kad užtenka vieno plakato, kad apšaukt prezidentą homofobu, o į tūkstančius plakatų prieš nekompetetingą valdžią ir jos ministrus nekreipia dėmesio
Oho, 2021-09-25 08:59
Ką dirba mūsų saugumas, kad leidžia rengt tokius išpuolius prieš Prezidentą?
Labai įdomu, 2021-09-25 08:54
Tik už tradicinę šeimą, šalin rankas nuo prezidento. Visai išpindėjo liaudis.
Rimas, 2021-09-25 08:00
Kaip fainai. Žinasklaida dziugauja nuo tokių įvykių.
Lt , 2021-09-24 22:49
Manau,kad čia tikrai bestuburių ir besmegenių klubas.
Šlėpas, 2021-09-24 21:27
Mes kantrūs ir garažų Lietuvoje daug . Baigsis ES pažiūrėsime kuo baigsis Beje Laimonas Tapinas jau nustipo ar dar gyvas ? Kaip jam sekėsi studijuoti prie okupantų Sorbonoje, kai net ir Čekoslovakija važiuojant reikėjo pasirašyti KGB pasižadėjimą ?
Nieko baisaus , 2021-09-24 20:34
Ir homofobas(lt), bestuburis(lt) ir kietas(lt) :D Gal randat daugiau? :D
Snd prezidentas visoks, 2021-09-24 20:27
atsibodo tapino tapkinis kvailiojimas, va kas pasodaro pakeitus orientaciją viešai
Huh, 2021-09-24 20:20
tapinas alkoholio padaugino, kai prasiblaivys issigas
rytoj istrins, 2021-09-24 17:42
Lenda visur iš s..... sulindo į Prezidento svetainė. ...Šva bas su su įvairiaspalinukais dauginasi
Vat Švabo įvairiaspalinukai, 2021-09-24 16:01
Tapinas be avantiūrų neapsieina.
Vaclovas, 2021-09-24 15:46

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.