Darbo partijos lyderis V. Uspaskichas S. Malinauskui kirto atgal: „Tu pats esi didžiausias parazitas!" (28)

Mitingas prieš skiepus ir galimybių pasą prie Seimo rugpjūtį virto riaušėmis ir iki šiol yra aptariamas ne tik visuomenės, bet ir analizuojamas teisėsaugos.

Šis įvykis tapo didžiausia scena, į kurią nukrypo visos Lietuvos akys, o toje scenoje – ne tik eiliniai piliečiai, bet ir būrelis Seimo narių, kuriems gali grėsti apkalta už riaušių kurstymą.

LNK televizijos laidoje „Bučiuoju. Rūta“ kilo aštri diskusija su mitinge ar riaušėse dalyvavusiais politikais.

Kai kurie į tokius politikus kaip Petras Gražulis, Viktoras Uspaskichas ir kitus žiūri kaip į juokdarius, tačiau tinklaraštininkas Skirmantas Malinauskas negailėjo jiems karčių žodžių.

„Jie yra politinių partijų lyderiai, svarbūs žmonės, jų veiksmai turėtų būti vertinami pagal aukštesnę kartelę.

Tačiau vietoje to jie nusivylusių ir pavargusių nuo pandemijos Lietuvos žmonių jausmus išnaudoja savo politiniams tikslams, jie siekia patys patekti į valdžią.

Jie yra parazitai.

Aš nesu nė prieš vieną žmogų, kuris yra neskiepytas, bet prieš tokį parazitą kaip jūs aš esu iki pat galo!“ – asmeniškai V. Uspaskichui pastaruosius kirčius skyrė S. Malinauskas.

Studijoje viešėjęs Darbo partijos lyderis V. Uspaskichas S. Malinauskui kirto atgal

„Tu pats esi didžiausias parazitas! Tu pats suki uodegą, nė už vieną žodį nesugebėsi atsakyti teisme. Tu bailys ir melagis!“ – ketvirtadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“ kalbėjo europarlamentaras.

Laidoje dalyvavęs Seimo narys P. Gražulis, kuris, kaip paaiškėjo, sirgo koronavirusine infekcija, piktinosi, kad konkurentų specialiai yra daromas pajuokos objektu.

Jis tikino turįs įrodymų, kad riaušės rugpjūtį, už kurias jam galėtų grėsti apkalta, buvo suorganizuotos specialiai.

„Mes turime vaizdo įrašų, kuriuose matyti žmogus, kuris duoda nurodymus riaušininkams, kuris numeta jiems šakes. Įrašuose matyti ir specialiai paberti akmenys, kuriuos vėliau mėtė riaušininkai“, – pasakojo Seimo narys ir aiškino, kad jis, atvirkščiai, nei teigia jo kolegos, ne tik nekurstė riaušių, bet ir bandė nuraminti susirinkusią minią.

P. Gražulio padėjėjas, buvęs Seimo narys Naglis Puteikis laidoje atskleidė tikruosius pastaruoju metu rengiamų mitingų tikslus ir priežastis.

Esą skiepai ir galimybių pasas yra tik ledkalnio viršūnė, o tikros priežastys – kur kas senesnės.

„Mes nepatenkinti, kad jūs praleidžiate pabėgėlius.

Antras dalykas, mes nepatenkinti, kad pasieniečių atlyginimas – 800 eurų, o viršininkų – keli tūkstančiai.

Mitingo esmė ir kas žmonėms nepatinka – jie nenori migrantų, jiems nepatinka migrantams išlaikyti skiriamos sumos, nepatinka didėjanti turtinė nelygybė.

Tai ne tik galimybių pasas ir priverstinė vakcinacija“, – konservatorių atstovams aiškino N. Puteikis.

Paklaustas, ko mitinguose dalyvaujantys Seimo nariai siekia, N. Puteikis nevyniojo žodžių į vatą: „Taip, mes siekiame nuversti valdžią.“

Paklaustas, kas laukia nuvertus valdžią, Naglis atviravo, kad pats save mato ministru pirmininku, o prezidentu matytų P. Gražulį.

Organizatorių nuotr.

Skirmantas Malinauskas. LNK

Malinauskas Šaunuolis! Sofos prezidentas! Interneto prokuroras ir teisėjas. Paprasčiau sakant parsidavęs ir manipuliuojantis žmonių likimais. Nevertas LR paso bet GP jam kai gyvuliui kaip tik!
Marius, 2021-09-22 17:26
Labai keista, kad vis atsiranda nemažai žmonių, kurie renka Uspaskichą, tiesiog jį garbiną. Prisiminkime praeitį: kai Uspaskichui už machinacijas grėsė suėmimas, jis pabėgo į Rusiją. Lietuvos teisėsaugos institucijų prašymų, Uspaskichas buvo policijos sulaikytas. Bet po keletos valandų, į Maskvos policijos komisariatą atvyko vyrukai juodais drabužiais ir Uspaskichas buvo išlaisvintas. Vėliau rodyta, kaip jis vaikšto po Raudonąją aikštę, dergia Lietuvą. Bijodamas grižti į Lietuvą, pasiprašė Rusijoje politinio prieglobščio, bet jam buvo atsakyta, nes jis Rusijos spec tarnyboms reikalingas Lietuvoje. Rgįžo į Lietuvą su antrankiais, kuriuos rodė visiems žurnalistams. Už finansines machinacijas buvo nuteistas, bet kalėjimo išvengė. Kokie vyksta balsavimai Europos Parlamente, kurie liečia Rusiją- Uspaskichas ir Tomaševskis visada balsuoja prieš. Taigi visi faktai rodo, kad Uspaskichas dirba ne Lietuvai, bet Rusijai, manau iš ten gauna ir finansavimą. Panašus kadras ir Tomaševskis. Žmonės, atsibuskite, baikite balsuoti už šiuos žmones, kurie tik kenkia Lietuvai.
Jonas, 2021-09-22 10:14
Kadangi apie protestuotojus kalbėta, mėginau pažiūrėti. Išvada: tikrai ne šitos rūtos darželis – politika. Janutienei reiktų tokius pokalbius vesti, jai gerai sekasi ir rezultatai būna šaunesni
aha, 2021-09-20 10:10
Sidebar placeholder