Saulius Skvernelis

Demokratai patvirtino kandidatus į merus, didmiesčiuose keliami skyrių vadovai

(2)

Opozicinės Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ valdyba penktadienį patvirtino kandidatų į merus sąrašą.

Didmiesčiuose daugiausiai keliami skyrių pirmininkai: Vilniuje – parlamentaras Lukas Savickas, Kaune – Gintautas Labanauskas, Klaipėdoje – buvęs administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, Panevėžyje – Petras Nevulis.

Tik Šiauliuose keliamas ne skyriaus pirmininkas, o Šiaulių menų mokyklos direktoriaus pavaduotoja Asta Lesauskienė.

Alytuje kandidatu siūlomas buvęs buvęs „Sodros“ Alytaus skyriaus vadovas Valerijus Vencius.

Druskininkuose keliama atsargos generolo, Vyčio paramos fondo vadovo Česlovo Jezersko kandidatūra, Vilniaus rajone kandidatu į merus siūlomas buvęs teisingumo viceministras Žydrūnas Plytnikas.

Kelmės rajone demokratai siūlo buvusio šio rajono policijos komisariato viršininko dainiaus Popovo kandidatūrą, Skuodo rajone į merus siūlomas advokatas ir buvęs leidėjas Algimantas Šindeikis.

Be L. Savicko, į merus keliamas dar vienas parlamentaras, buvęs Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika, jis siūlomas Marijampolės savivaldybėje.

Kaip skelbta anksčiau, kandidatais Neringoje, Lazdijų ir Šilutės rajonuose keliami dabartiniai šių savivaldybių merai – atitinkamai Darius Jasaitis, Ausma Miškinienė ir Vytautas Laurinaitis. Rokiškio rajone keliamas buvęs meras Antanas Vagonis.

Demokratų sąjungos valdyba penktadienį taip pat patvirtino partijos veiklos viziją, kurią žadama taikyti savivaldai.

Pagrindinės idėjos –  visapusiška kiekvieno savivaldybės gyventojo gerovė, saugios ir laimingos šeimos, patogi ir estetiška aplinka, galimybės ir vietos valdžios parama vystyti verslą, tobulinti profesinius įgūdžius, dirbti ir užsidirbti. 

Šiomis gairėmis kiekvienas kandidatas vadovausis pristatydamas ir savo atskirą rinkiminę programą vietos bendruomenėms.

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ vadovas Saulius Skvernelis pažymėjo, kad per mažiau nei metus nuo jos skaičius įsteigimo partijos narių skaičius auga.

„Ateiname tam, kad keistume stagnaciją, aroganciją, nesiskaitymą su gyventojais į darbą iš vien su jais, kartu kuriant naujus miestų valdymo standartus ir formuojant naujos kartos municipalinę politiką“, – teigia S. Skvernelis.

Tiesioginiai merų ir savivaldybių tarybų rinkimai vyks kitų metų kovo 5 dieną.

Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ teigia turinti skyrius 49 savivaldybėse. Partijai priklauso daugiau kaip 3 tūkst. žmonių.

Partija įkurta šių metų sausį. Jos iniciatoriais tapo anksčiau nuo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atskilę parlamentarai, vadovaujami ekspremjero Sauliaus Skvernelio.

Demokratų frakcija Seime turi 16 narių.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder