Eugenijus Gentvilas

Eugenijus Gentvilas toliau vadovaus Liberalų sąjūdžio frakcijai Seime (4)

Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio frakcija Seime perrinko vadovus: frakcijos seniūno pareigas šią Seimo sesiją toliau eis Eugenijus Gentvilas, į pavaduotojo pareigas buvo pasiūlytas Ričardas Juška, kurio kandidatūrai pritarė dauguma.

„Aš, kaip frakcijos vadovas, jaučiu didelę atsakomybę už valdančiąją daugumą, jaučiu atsakomybę už frakcijos veiklą ir vieningumą, tad, turėdamas patirties ir asmeninius kontaktus, imuosi šito darbo ir dėkoju frakcijos nariams už pareikštą pasitikėjimą“, – sako perrinktas frakcijos seniūnas ir pabrėžė, kad jo tikslas – išlaikyti vieningą frakciją.

E. Gentvilas frakcijos seniūnu išrinktas vienbalsiai, o šias pareigas parlamentaras eis antrą kadenciją iš eilės.

Antrą kadenciją Seime dirbantis R. Juška yra Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkas.

Raktažodžiai
Nėra ko argumentuoti. Abu iš tokio molio drėbti. Kuo daugiau loja, tuo juos ir renka. Kitaip nepateksi i seimunų algų kasta 🙂
Pilietis, 2021-09-17 07:50
Istorija sukasi spirale ir atsikartoja, tačiau truputį kitame pavidale. Bolševikinio perversmo metu buvo tokia profesija "profesionalus revoliucionierius". Na, buvo Gražulis revoliucionierius prie sovietų, pasipriešino sistemai - sėdėjo. Dabartinės Lietuvos laikais tai laikoma tarsi induligencija nuo visų marazmų. Tačiau p. Petrui, dėl savo tam tikrų savybių, vis nesiseka tapti bent kiek ryškesniu funcionieriumi. Tada jis pasirinko "profesionalaus revoliucionieriaus" kelią. Nepriklausomai, kas beatsidurtų vis besikeičiančioje pozicijoje, Gražulis visada drastiškai oponuoja. Jam netinka niekas. Tada kyla natūralus klausimas: ko jam reikia seime, ko jis siekia, ko nori, kokias pažiūras realiai deklaruoja? Atsakymas paprastas: Gražulį domina tik seimūno alga, "profesionalus revoliucionierius" išsidirbinėja, besitikėdamas, kad tuo užsidirbs taškų amžinai viskuo nepatenkintų rinkėjų sąskaita. Paradoksalu, bet dergdamas valdžią, Gražulis nesuvokia, kad jis yra tos valdžios dalis ir taip pat turi prisiimti atsakomybę. Tai įpareigoja seimūno mandatas. O jei jis tik vien blevyzgoja ir vengia atsakomybės, tai ar jam seime vieta? Primityvus pigus piarščikas ir tiek.
Praeivis, 2021-09-16 23:40
O tai ką Gentvilas šiuo atveju pasakė ne taip? Argumentuokit :)
>Vaclovas, 2021-09-16 23:22
Sidebar placeholder