Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Nėra ko argumentuoti. Abu iš tokio molio drėbti. Kuo daugiau loja, tuo juos ir renka. Kitaip nepateksi i seimunų algų kasta 🙂
Pilietis, 2021-09-17 07:50
Istorija sukasi spirale ir atsikartoja, tačiau truputį kitame pavidale. Bolševikinio perversmo metu buvo tokia profesija "profesionalus revoliucionierius". Na, buvo Gražulis revoliucionierius prie sovietų, pasipriešino sistemai - sėdėjo. Dabartinės Lietuvos laikais tai laikoma tarsi induligencija nuo visų marazmų. Tačiau p. Petrui, dėl savo tam tikrų savybių, vis nesiseka tapti bent kiek ryškesniu funcionieriumi. Tada jis pasirinko "profesionalaus revoliucionieriaus" kelią. Nepriklausomai, kas beatsidurtų vis besikeičiančioje pozicijoje, Gražulis visada drastiškai oponuoja. Jam netinka niekas. Tada kyla natūralus klausimas: ko jam reikia seime, ko jis siekia, ko nori, kokias pažiūras realiai deklaruoja? Atsakymas paprastas: Gražulį domina tik seimūno alga, "profesionalus revoliucionierius" išsidirbinėja, besitikėdamas, kad tuo užsidirbs taškų amžinai viskuo nepatenkintų rinkėjų sąskaita. Paradoksalu, bet dergdamas valdžią, Gražulis nesuvokia, kad jis yra tos valdžios dalis ir taip pat turi prisiimti atsakomybę. Tai įpareigoja seimūno mandatas. O jei jis tik vien blevyzgoja ir vengia atsakomybės, tai ar jam seime vieta? Primityvus pigus piarščikas ir tiek.
Praeivis, 2021-09-16 23:40
O tai ką Gentvilas šiuo atveju pasakė ne taip? Argumentuokit :)
>Vaclovas, 2021-09-16 23:22
Jis viešai apie Gražulį pasakė "bukas, bukesnis ir Gražulis". Gal apie jj patį reikia pasakyti "chamas, chamesnis ir Gentvilas"?
Vaclovas, 2021-09-16 12:37

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.