Gražulis nori, kad Kasčiūnas atsiprašytų: aš raginau sulaikyti tuos, kurie mėtė akmenis prie Seimo (5)

Seimo narys Petras Gražulis kreipėsi į Seimo Etikos komisiją, prašydamas įpareigoti L. Kasčiūną paneigti jo skleistą dezinformaciją, kad Petras Gražulis rugpjūčio 10 d. kurstė riaušes prie Seimo, ir prašo įpareigoti L. Kasčiūną viešai jo dėl to atsiprašyti, rašoma politiko pranešime spaudai.

„Tą pačią dieną, 2021-08-10 d. apie 17 val., Seimo plenarinio posėdžio metu, pasitariau su opozicijos lyderiu S. Skverneliu ir pats supratau, kad riaušės reikalingos tik valdantiesiems ir tik tam, kad sumenkintų iki 17 val. vykusį gausų mitingą.

Kaip valdančiųjų jau anksčiau buvo niekinamas Šeimų maršo mitingas Vingio parke 2021 05 15 d. Todėl išėjau į Seimo kiemą ir priėjęs prie vartų iš vidaus kitoje pusėje susirinkusių žmonių du kartus iš eilės prašiau trauktis nuo Seimo kiemo vartų ir išsiskirstyti“, – teigė P. Gražulis. 

Seimo narys rašo Etikos komisijai: „Kadangi L. Kasčiūnas ragina pradėti apkaltą man, kaip neva riaušių kurstytojui, tai siunčiu Jums nuorodą į video medžiagą, kuri įrodo, kad aš priešingai, nei teigia NSGK vadovas, kaip elgiausi atvirkščiai – raginau žmones atsitraukti ir išsiskirstyti“, – sakė P. Gražulis. 

P. Gražulis teigia, kad „šiame įraše aiškiai matosi ir girdisi, kaip provokatoriai, šaukdami ir leisdami muziką, trukdė ir man kalbėti.

Dalyvavau žmonių būriavimęsi prie Seimo iki pat vėlaus vakaro, todėl savo akimis mačiau, kad policininkai labai keistai elgėsi su akmenų mėtytojais – į kitų žmonių ir mano raginimus sulaikyti juos nereagavo. O šalmuoti policininkai ašarines dujas purškė į niekuo dėtus taikius žmones, ypač į moteris. Apie tai daug medžiagos pastarosiomis dienomis publikuoja neramumus filmavę žmonės. 

TS-LKD vienas iš lyderių Seimo NSGK komiteto vadovas L. Kasčiūnas, pasak politiko, jį viešai kaltino už tai, kad organizavo riaušes prie Seimo 2021 08 10 d. vakare.

„Noriu pasakyti tokį vieną dalyką – iš to, ką sužinojome šiandien, tai buvo mano tas pirmas įspūdis, kurį vakar skelbiau: jeigu kai kurių Seimo narių dalyvavimas bus ne tik apsilankymas mitinge, dezinformacija, kuri buvo skleidžiama, ypač tą darė Petras Gražulis dėl neva įvestos karo padėties ir nieko nedarė, kad nurimtų riaušininkai, nors stovėjo jų pusėje, o ne valstybės, tautos atstovybės pusėje, bet jeigu bus didesnis vaidmuo koordinuojant, keičiantis informacija ir visaip kitaip dalyvaujant šiame procese, apkaltos tikimybė turėtų vis didėti.

Mano įspūdis po šios dienos: tikimybė auga“, – Delfi po posėdžio sakė L. Kasčiūnas. Jis atsiribojo nuo konkrečių pavardžių įvardijimo, tačiau, kaip teigė, medžiaga bus pristatyta Seimo valdybai.

Kuom pats kvep, tuom kitus tep
Korsetui 2021.08.19 13.47, 2021-08-20 04:32
Gražulis teisus
Kestutis, 2021-08-20 04:29
Geriau jau Petras Gražulis su savo leksika ir su tiesa,negu parsidavėliai su melu...!! Jis tiesiai šviesiai apie visas valdžiažmogių machinacijas ir nesąmones,o kas iš to,kad tam tikra žiniasklaida valdantiesiems sulindę i tam tikrą vietą ir pilamas ištisinis melas bei tikrovės iškraipymas!!
??, 2021-08-20 00:06
Sidebar placeholder