Vienos stojo į ko munistu partiją kad galėtu išvažiuoti i užsienį džinsų, o kitas kad galėtu pasiimti (čia jis taip sako) pora televizorių ir mobiliaka apsimokėti. Laikmečiai ir tikslai skirtingi, bet stilius tas pats. Todėl vienas kita gerai supras!
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Vienos stojo į ko munistu partiją kad galėtu išvažiuoti i užsienį džinsų, o kitas kad galėtu pasiimti (čia jis taip sako) pora televizorių ir mobiliaka apsimokėti. Laikmečiai ir tikslai skirtingi, bet stilius tas pats. Todėl vienas kita gerai supras!
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.