Į apsiribojusių galimybę lošti sąrašą siūloma įtraukti ir lošėjus internetu

Seimui antradienį pristatomos Loterijų įstatymo pataisos, kuriomis grupė Seimo narių siūlo leisti gyventojams kreiptis į priežiūros instituciją arba loterijų organizatoriui pateikti prašymą neleisti jam dalyvauti internetinėse loterijose.   

Jie būtų įtraukiami į Apsiribojusių savo galimybę lošti asmenų registrą.

Lošimų priežiūros tarnybos vyriausiasis specialistas Olegas Mackevičius sako, kad iš žmonių, kuriems popieriniai loterijos bilietai kelia problemų, skambučių sulaukiama „pakankamai mažai“, tačiau padaugėjo klausimų dėl internetinių momentinių loterijų.

„Dėl popierinių loterijų, dėl trinamų bilietų nusiskundimų nesulaukiame. Momentinės loterijos galimai turi didesnį įtraukimą negu popierinės“, – teigė jis viename Seimo Priklausomybių prevencijos komisijos posėdžių praėjusią savaitę, kai buvo aptariama situacija dėl galimybių leisti žmonėms apriboti savo galimybę lošti. 

Lietuvos loterijų asociacijos vadovas Andrius Karaliūnas informavo, kad pernai momentinių loterijų bilietų internetu parduota už 16,8 mln. eurų, o užpernai – už 14,8 mln. eurų. 

Nuo 2017 metų gegužės, kai pradėjo veikti apsiribojusių galimybę lošti registras, buvo sulaukta 35 338 žmonių prašymų neįleisti į azartinių lošimų vietas. Balandžio pradžioje šiame sąraše buvo 13 568 pavardžių.  

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder