Ingrida Šimonytė – apatinių kelnaičių reklamoje?

Internautai nustėro, kai pamatė drėgmę sulaikančių kelnaičių reklamą - joje moteris, kuri kaip iš akies traukta Lietuvos premjerė Ingrida Šimonytė. O reklamoje matomas užrašas - „Manote, jai dabar lengva?" - irgi kaip tik dabar labai tinka premjerei.

Minėtos reklamos vizuale vaizduojama sode dirbanti, ant žemės klūpinti moteris, vilkinti šortus ir polo marškinėlius. Moters veidas - labai panašus į I.Šimonytės.

„Mėgaukis gyvenimu be pratekėjimų. Jauskis saugiai su mūsų unikaliomis kelnaitėmis Maxsafe! Jos turi trijų sluoksnių apsaugą, todėl puikiai tinka menstruacijoms ir šlapimo nelaikymui. Tik šiandien - 33 proc. nuolaida", - rašoma reklaminiame įraše.

Apsilankius kelnaičių pardavimo svetainėje, matyti, kad tai prieš kelis mėnesius įkurtos MB „Bv innovations" parduodamas produktas. Įmonė pati ir užsakė tokią reklamą socialiniuose tinkluose. Tiesa, kelnaičių elektroninėje parduotuvėje nėra reklamos su į I.Šimonyte panašia moterimi, kaip socialiniuose tinkluose.

Reklama nepraslydo akyliems internautams pro akis. Sulaukę klausimų, ar reklamoje - premjerė, reklamos užsakovai greitai ją išjungė, tačiau ją vis tiek spėjo pamatyti daugiau kaip 4000 žmonių. Įmonės atstovai žiniasklaidą patikino, kad tai - tik neapsižiūrėjimas ir reklamoje tikrai ne I.Šimonytė. Esą tokį vizualą sukūrė dirbtinis intelektas.

Internautai spėliojo, galbūt ir pati I.Šimonytė yra dirbtinio intelekto kūrinys - tai paaiškintų jos empatijos nebuvimą ir elgesį su Lietuvos žmonėmis.

Panašių reklamų socialiniuose tinkluose galima pamatyti ir daugiau. Dirbtinis intelektas vis dažniau pasitelkiamas ir sukčių, kurie, pasinaudodami žinomų žmonių atvaizdais, sukuria reklamas, skirtas naiviems internautams ir savo parduodamų prekių ar siūlomų paslaugų žinomumui didinti. Dažnai tokiose reklamose patiklūs internautai viliojami išbandyti stebuklingas dietas, įvairius papildus ar panašius dalykus, kuriuos, esą jau įvertino žinomi žmonės.

Beje, ir pačiai premjerei I.Šimonytei šiemet su reklama labai nesiseka. Siekdama prezidento posto, ji pristatė savo rinkiminį šūkį, kuris tada skambėjo taip: „Stipri prezidentė - stipri šalis".

Tačiau internautai greitai prisiminė, kad šūkis kažkur jau girdėtas. Juk su kone identišku lozungu į rinkimus 2018 m. ėjo Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, kurio šūkis tuomet skambėjo taip: „Stiprus prezidentas. Stipri Rusija."

Greitai šūkis buvo pakeistas į „Su stuburu", tačiau internautai ir vėl šaipėsi, kad šūkio šriftas labai panašus į alkoholinių gėrimų gamintojo „Stumbras" logotipą.
 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder