Jurga Lago: "Ar tradicinė šeima yra praeitis"

(9)

Pagalvojau, kad pakartosiu atsakymą p. Arnoldui - “apie netradicines santuokas ir vaikus”. Beje, mūsų nuomonės dažnai radikaliai išsiskiria, bet jis yra vienas iš mano mėgstamiausių ir mylimiausių komentatorių. Rimtai, taip būna, nes jo kultūra, apsiskaitymas, konkretumas ir geras humoro jausmas veža! Ne kartą mane nustebinęs, privertęs susimąstyti, juoktis ir - visada - padėkoti už diskusiją žmogus! Ir šįkart - ačiū, nes pati sau atsakiau į klausimus: ar tradicinė šeima yra praeitis (ten smurtas, prievarta ir moterų beigi žmonių išnaudojimas)!

 

Taigi: 1. Žmogus netampa žmogiškesniu, jeigu susituokia su tos pačios lyties žmogumi.

2. Neblogai viską žino gamta, kad ir kaip mums nesinorėtų. Tik mama ir tėtis (su visais savo defektais, klaidomis ir blogybėmis) yra geriausia, kas gali nutikti kūdikiui.

3. Jeigu jau tarp tikrų tėvų pasitaiko prastų, tai tarp "kitokių" blogų atvejų bus dar daugiau. Ir nesvarbu, kad tie "kitoki" šiandien pristatomi, kaip linksmi, spalvoti ir šokantys rumbą. (Pati skaičiau apie netradicinėje šeimoje UK žiauriai nužudytą mergaitę, kai dar apie tai rašydavo).

4. Jeigu gamtai būtų reikėję, kad vaikas augtų medyje, auginamas varnos ir kirvarpos, ji tą ir būtų padariusi. Jeigu jai atrodytų geriau, kad vaikai gimtų iš septynių vyrų, ar aštuonių moterų, ji taip ir būtų pasielgusi.

5. Jeigu būtų mestos tokios lėšos ir propaganda ardyti netradicinę “šeimą”, kokios yra nukreiptos šiandien prieš tikrus tėvus - toji netradicinė jau būtų sublizgėjusi ne tik šešiomis spalvomis.

6. Ką atsakyti vaikui, kuris užaugs kodėlčius ir paklaus: mano mama buvo tik maišas pagimdyti mane už sutartą sumą? (Ar tai nėra moters žeminimas per se)? Ar vaikas turės teisę pažinti savo mamą? Ar turės teisę apie ją mąstyti, svajoti, ilgėtis?

Dar vienas 6. Ar vaiko teisė į tėtį ir mamą - geriausią įmanomą globą pasaulyje - nėra svarbesnė už suaugusių žmonių norus ir jausmus bei pojūčius? Ar tai nėra žaidimas bejėgiu vaiku, nes suaugę šiandien visko nori - norėjimų ir jausmų visuomenė.

7. Gamta mums aiškiai pasakė, kaip yra, o mes jai zyziame, kad mums taip nepatinka. Už nuostolius susimokėsime patys, kaip visada ir buvo. Kol kas gyventojų žemėje per daug (pati kvailiausia teorija, kai pagalvoji), bet jeigu Baidenui demensija, ar Xi Jinpingui per daug, tai nereiškia, kad Lietuvos šeimos politika turi irgi naikinti tautą visais įmanomais būdais.

8. Peršali sena gera prof. dr. Vytautas Radžvilas išvada, kad “tradicinėje šeimoje vaikai tiesiog atsiranda per pigiai”. Kažkaip taip. Tai va. Tiesa, įsibėgėjant propagandai ir motinos valstybės kišimuisi su genderizmais ir “progresais” į vaikų auklėjimą, tėvai, susimetę po kelis, Ispanijoje vis dažniau organizuojasi homeschoolingą.

Samdo patinkančius mokytojus, o iš valstybės tokiu atveju bandoma išmušti “vaiko krepšelį” ir pervesti jį grynu pavidalu “namų ūkiui”.

Nuotraukoje - šviesi ateitis. Paroda, vykstanti MoMa muziejuje, kurios pristatyme parašyta: “moters vieta - revoliucijoje!”

T.y. senas sovietų bandymas išlupti moterį iš namų, ardyti “buržujišką šeimą”.

 Tokia tikroji moters “laisvės” priežastis, nes juk “lygybė” buvo galima ir kitu būdu - pvz. atvirkščiai proporcingu - ne bobą išfeministinus į darbą, o diedą sukišus į namus. Bet tokiu atveju valstybė negautų dviejų mokesčių mokėtojų už vieno kainą.

Puikus straipsnis va čia:

https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/kristina-zamaryte-sakaviciene-kokia-kaina-uz-partneryste-moketu-vaikai.d?id=86710557&fbclid=IwAR3rBtwSkdplAANcdhiosIFdXBQ2W597L8rWL8YC-I4ytE9LuTUHt7t4WFQ

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder