Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Nenuostabu kad dabar Lietuvoje randasi tokių "politrukų"-"partorgų"-"komsorgų" kurie dabar nori "pasipiarinti"-"pasipuikuoti". Kas svarbiausia tokiems yra nusispjauti ir į tai t.y. ką ir kaip išvadino tas nezabudkų (neužmirštuolių) patriachas mitinge-proteste dalyvavusiaisius. Jeigu mitinge-proteste dalyvavusiaisiais per Sausio 13-osios minėjimą buvo nušvilpti Seimo pirmininkė ir premjerė, tai būtent taip yra išreišktas nepasitikėjimas Seimo daugumos ir jų rinktos Vyriausybės nesugebėjimo, būnant valdžioje, valdyti situacija Lietuvoje. Būtent jie atitolo-atsiribojo nuo savo Lietuvos piliečių. Būtent dabartinė vadinama valdžia , panaudodami "Lukašenkinius" veiksmus, dar nuo 2021-08-10 dienos jie nuo savo Lietuvos piliečių apsitvėrė “tvoromis" kaip nuo “gyvulių”. Jeigu jau dabartiniai valdantieji iš anksto baiminasi, tai reiškiais jie yra ne Lietuvos piliečių tarnautojai. Jie dirba savo partijos ir savo asmeniniam labui. Tokiems Lietuvos pilietis yra tik statistinis-rinkiminis vienetas-"instrumentas".
Sigitas, 2022-01-23 10:15
lansBERG negali būti ištikimi jokiai šaliai.
AAAAAAAA, 2022-01-23 02:22
Reikia pagerbti vasario 16 mirusia zydo Basan zydelka, o po desimtmecio nudeta pati zyda, agenta, masona Basan. Tuo visada rupinasi zydeliai. Ar lietuviai zydelius nusvilps? Gali buti :)
Zinoma , 2022-01-22 19:40

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.