Į Vilnių atvyksiantis Portugalijos ministras susitiks su Lietuvos diplomatijos vadovu Kęstučiu Budriu.
Ministrai aptars dvišalės, transatlantinės ir daugiašalės darbotvarkės klausimus. Susitikimo metu taip pat daug dėmesio bus skiriama NATO pafrontės valstybių saugumo ir atgrasymo užtikrinimui, kovai su hibridinėmis grėsmėmis, Lietuvos pirmininkavimui ES Tarybai pirmoje kitų metų pusėje ir paramai Ukrainai.
Portugalijos užsienio reikalų ministras Vilniuje susitiks su Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininku Remigijumi Motuzu, domėsis kovos su instrumentalizuota migracija priemonėmis ir apsilankys Lietuvos-Baltarusijos pasienyje bei dalyvaus Vasario 16-osios – Valstybės atkūrimo dienos minėjimo renginiuose.
Vizito darbotvarkėje taip pat numatytas Portugalijos diplomatijos vadovo apsilankymas Okupacijų ir laisvės kovų muziejuje.
Rašyti komentarą