Kaunietis sugyventinę žiauriai mušė, o paskui pasmaugė

Vyras prisipažino mirtinai sužalojęs moterį, nes manė, kad sugyventinė jam neištikima.

Kauno apygardos teismas pirmadienį nuteisė 43 metų kaunietį T.N., kuris pernai nuo rugsėjo 29 d. 00.00 val. iki rugsėjo 30 d. 03.40 val., tiksliau nenustatytu laiku, savo namuose, konflikto dėl asmeninių nesutarimų metu, rankomis sudavė savo sugyventinei ne mažiau 44 smūgius į galvą, ranką bei krūtinę, suspaudė kaklą, nuo ko ji mirė.

Kaip informavo teismas, kaltinamajam skirta 13 metų laisvės atėmimo bausmė. Vyras anksčiau jau buvo teistas už smurtinio pobūdžio nusikalstamas veikas.

Kaunietis ir ikiteisminio tyrimo metu, ir teisme savo kaltę iš esmės pripažino. Vyras parodė, jog pernai rugsėjo 28 d. sudavė sugyventinei kelis smūgius į galvą, nes buvo supykęs, kad moteris jam meluoja. Vėliau jie gėrė degtinę lauke su pažįstamais žmonėmis, o grįžęs namo vakare, kaltinamasis dar labiau supyko, nes pamatė sugyventinės telefone nepažįstamus numerius, suprato, kad ji jam neištikima. Jis reikalavo pasakyti teisybę, mušė moterį, trenkė į galvą, krūtinę, kelis kartus stipriai suspaudė jos kaklą. Kai sugyventinė prisipažino, nustojo mušti.

Liudytoja parodė, kad visą naktį girdėjo smūgių garsus, vyro keiksmažodžius ir moters šauksmus bei aimanavimus. Liudytojas patvirtino, kad pats kaltinamasis prisipažino sumušęs sugyventinę.

Teismas pažymėjo, kad brutalus kauniečio elgesys, padarytų sužalojimų pobūdis, kiekis, jų lokalizacija, peržengia paprasto nužudymo ribas ir pagal savo požymius atitinka kvalifikuoto nužudymo požymio „itin žiauriai" turinį. Vyro atsakomybę sunkina tai, kad nusikalto būdamas recidyvistu.

Nuosprendis dar gali būti skundžiamas.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder