Agnė Bilotaitė

Ministrė Radviliškyje aptars priešgaisrinės saugos bandomojo modelio rezultatus

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė antradienį Radviliškyje aptars priešgaisrinės saugos bandomojo modelio pirmuosius rezultatus.

Pilotinis projektas pradėtas įgyvendinti šių metų sausio 1 dieną.

Jo metu Radviliškio rajono savivaldybės ugniagesių komandų valdymą ir funkcijas perėmė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas. 

Anot Vidaus reikalų ministerijos (VRM) pranešimo, tokiu būdu ugniagesiai gelbėtojai turi galimybę dirbti su modernesne įranga ir technika, tobulinti savo kvalifikaciją.

„Startavęs pilotinis modelis užtikrina, kad ugniagesių komandose budėtų po du pareigūnus. Taip pat visų Radviliškio komandų pareigūnai aprūpinti standartus atitinkančiais ugniagesio gelbėtojo apsauginiais drabužiais ir apranga, o Sidabravo komanda jau įsigijo naują autocisterną. Jau dabar akivaizdu, kad įgyvendinant šį pilotinį projektą Radviliškyje, ugniagesiai gelbėtojai bus geriau aprūpinti ir pasirengę, o gyventojai galės jaustis saugiau“, – VRM pranešime sakė A. Bilotaitė.

Antradienį ji susitiks su Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Šeduvos ir Sidabravo ugniagesių komandomis, lankysis Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnyboje.

Taip pat numatytas ministrės susitikimas su rajono meru, savivaldybės administracijos darbuotojais. Jiems A. Bilotaitė pristatys valstybės tarnybos pertvarką, o su Radviliškio policijos komisariato pareigūnais aptars kriminogeninę situaciją.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder