Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Tam , kad eiti i " mokytojos" Astros mitingus, reikia nusmukti iki jos lygio. Tiesa manau, kad atsiranda nauja aplinkybe, nes " mokytoja " lyg tai kviecia versti valdzia nuversti valdzia jega...Tai jau grestu baudziamoji atsakomybe.Tai jau rimciau negu atsisakymas skiepytis
Romas, 2021-10-18 02:15
toliau bus taip,kiek fb komentatorių protai dirbs realybėje.Komentarus paskaičius,kritikų valdantiesiems labai jau daug,kai kurie net su grasinimais,keiksmais,patarimais.Na o į mitingus tikriausiai renkasi tie,kurie nedalyvauja rašinėjimuose komentarų,kurie protauja ir tikrai siekia geresnio gyvenimo,teisingų atlyginimų už atliktą darbą,bet ne numesto eurų likučio nuo ponų stalo,uždirbtų realių pensijų.Kol mūsų mąstymas nepasikeis,kad pokytis gyvenime turi būt siekamas ne per komentarus kompiuteryje,ir nuotolinį keiksnojimą,tol niekas ir nesikeis,nes valdantieji neskaito tokių komentarų,kurie rašomi tingint siekti teisybę realiu budu mitinguose,streikuose daugumai susirinkus.O sėdint prie kompiuterio sotesnio kąsnio niekas nesulauks,nes tai yra ne siekimas pokyčio gyvenime,o tik laiko praleidimas prie kompiuterio,trumparegystės išreiškimas,tingėjimas pasirūpinti savo gyvenimo ateities pagerinimu.
O kas toliau, 2021-10-17 19:31

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.