Monika Navickienė

Monika Navickienė Ženevoje aptars žmogaus teisių pažeidimus Ukrainoje

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė pirmadienį Ženevoje vyksiančioje Jungtinių Tautų Žmogaus teisių tarybos sesijoje aptars žmogaus teisių pažeidimus Ukrainoje, pasisakys apie žmonių su negalia situaciją Europoje.

Kaip pranešė ministerija, Jungtinių Tautų Žmogaus teisių tarybos 55-osios sesijos aukšto lygio susitikime ji kalbės apie būtiną visų pasaulio šalių susitelkimą prieš bet kokios formos neteisybę ar smurtą.

M. Navickienė renginyje planuoja akcentuoti griežto atsako būtinybę užkertant kelią Ukrainos vaikų deportacijai į Rusiją ir Baltarusiją, jų atskyrimui nuo šeimų, neteisėtam įvaikinimui, naujų tapatybių suteikimui išduodant Rusijos pasus.

Taip pat, anot ministrės, svarbu ištirti ir ateityje stabdyti seksualinius nusikaltimus Ukrainoje, kuriuos vykdo Rusijos ginkluotosios pajėgos.

M. Navickienė Šiaurės-Baltijos šalių vardu pasisakys ir Žmogaus teisių tarybos renginyje apie tai, kaip įtvirtinti, sustiprinti ir įgyvendinti žmonių su negalia teises, daugiausia dėmesio skiriant jų įtraukčiai į visuomenę.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder