Petras Gražulis

Petras Gražulis įleidžiamas į Seimą: - Taigi, kas plokščiažemiai? Aš, ar jūs pasiskiepijusieji? (5)

Petras Gražulis pakvietė būrį žurnalistų, kuriems pasiūlė būti liudininkais ir stebėti, ar jis bus įleistas į savo darbovietę - Lietuvos Respublikos Seimą. 

Petras Gražulis įleidžiamas į Seimą: - Taigi, kas plokščiažemiai? Aš, ar jūs pasiskiepijusieji?

Organizatorių nuotr.

- Ojėzau, dar tiek dėmesio nebuvau susilaukęs, pamatęs gausų būrį susirinkusių žiniasklaidos atstovų pareiškė P. Gražulis. - Atėjau pažiūrėti, ar mane įleis.

Galimybių pasą turiu, aš jį galiu parodyti, bet šiandien kažkaip gavau atsakymą iš Seimo kanceliarijos, kad lyg tai, patenkant į Seimą galioja kita tvarka, nei patenkant į įstaigas, viešojo maitinimo įstaigas, kirpyklas ir panašiai.

Tai jie patys leidžia taisykles ir tų taisyklių nesilaiko.

Dabar kažkoks iš kadrų skyriaus, turim gauti leidimą, tai aš dabar nueisiu į  prekybos centrą, tai turėsiu eiti į kadrų skyrių, kadrų skyrius duos leidimą apsauginiui ir tada apsauginis įleis, - piktinosi Seimo narys.

- O gal čia nieko nereiks. Gal parodysiu galimybių pasą ir įleis? - svarstė Petras Gražulis.

Į žurnalistų klausimą, kodėl anksčiau P. Gražulis žadėjo nesinaudoti galimybių pasu, seimūnas atsakė:

- Aš niekada nesakiau, kad nesinaudosiu galimybių pasu. Aš sakiau, kad nesiskiepysiu. Ir aš nesiskiepijau. Aš persirgau ir gavau galimybių pasą. Jeigu aš jį gavau, aš juo naudojuosi. 

Bet nesmerkiu tų žmonių, kurie pasiskiepijo. Tačiau nesmerkiu ir tų, kurie nesiskiepijo. O dabar visus pasiskiepijusius vyriausybė išdūrė. Pasirodo testai, arba tie antikūniai, negalios, tiems, kurie pasiskiepijo. Jie ir toliau turės skiepytis. 

O man, kadangi aš nesiskiepijęs, aš galėsiu tikrintis sau antikūnių kiekį, ir toliau laisviausiai naudotis galimybių pasu.

Taip, kad kas čia plokščiažemiai, aš, ar jūs pasisikiepijusieji? - susirinkusiųjų žurnalistų paklausė P. Gražulis. 

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Sidebar placeholder