Poilsiautojai Palangoje nespėjo pagyventi ir dienos: šeimininkas iškeikė ir išvarė lauk (12)

Poilsis Palangoje atostogautojų grupei virto ašaromis, policijos kvietimu ir išvarymu į gatvę. Nors ir toje pačioje vietoje apsistodavo jau penkerius metus, o namelis buvo užsakytas dar pavasarį, tačiau nesitikėjo tokio šeimininko elgesio. Savo ruožtu, nuomotojas papasakojo, kodėl išvarė ne vienerius metus atvykstančius klientus.

Nuomos pajūryje ieškančiųjų socialinio tinklo grupėje vienas iš jos narių aprašė savo nemalonią patirtį „Kunigiškės 103“, taip pat parašė, kad nori šia istorija pasidalinti ir su žiniasklaida.

Toje pačioje vietoje atostogavo jau 5-erius metus

Pasak vyro, į šiuos namelius važiuodavo kasmet jau 5-erius metus ir dėl visų sąlygų buvo sutarta dar pavasarį. Avansą taip pat sumokėjo, kai buvo derinama data.

„Šiemet buvome susitarę atostogauti liepos 12 – liepos 18 dienomis, prieš išvykdami dar ryte perskambinome ir pasitikslinome, ar viskas gerai. Aš su šeima atvykau pirmadienį popiet, jokių problemų, įsikūrėme. Vakarop prisijungė mano tėvai su anūke ir augintiniu, kurį kasmet veždavomės ir niekada nekildavo problemų“, – teigė jis.

Pasak vyro, kiti gyventojai taip pat ten atvyksta su augintiniais, o atostogauti iš viso atvyko 4 suaugę žmonės, 2 vaikai (4 ir 9 metų) ir kūdikis (5 mėn.).

„Namelyje yra dvigulė lova (atskiras miegamasis) ir dvi dvigulės sofos (svetainė sujungta su virtuvėle). Pernai mūsų atostogautojų komplektacija buvo identiška. Dieną šeimininkas mus sutiko svetingai, kaip įprastai, vakarop nuotaika greitai pasikeitė.

Iš pradžių tikėdamasis, kad reaguosime į jo provokacijas, pradėjo įžeidinėti, kad iš jo namelių darome kazarmas (kareivinės – „Delfi“), vartoti necenzūrinius žodžius esant šalia mažamečiams vaikams. Na, mes žmonės ramūs, nekreipėme dėmesio. Dar po kurio laiko, vėl plūsdamasis, atėjo pranešti, kad mūsų rezervacija atšaukiama ir mus iškeldina, nors avansas sumokėtas.“

Jo teigimu, jokių susitarimų, kuriuos mokėdami avansą tikėjosi gauti iš paslaugos teikėjo, neliko.
„Žodžiu, susirinkite daiktus ir nešdinkitės! Toliau konfliktas vystėsi taip, kad akivaizdžiai neblaivus šeimininkas dar pasiūlė pasiryškinti jėgas kumščiais, prižadėjo visiems nukapoti galvas, įsiveržė į namelį tikrinti, šaukdamas ant viso kiemo, kad mes galime jį palikti privemtą ir t. t.“

Pasak poilsiautojo, jų istorijos dalis baigėsi tuo, kad teko išsikviesti policiją dėl grasinimų, o viskas vyko mažamečių vaikų akivaizdoje.

„Atvykus pareigūnams šeimininko tonas ir pasiūlymai nukirsti galvas jau išėjo mūsų pramanai, nors ašaros ant vaikų veidų ir patirta šoko terapija sakė ką kitą. Taigi, jeigu norite rizikuoti susigadinti atostogas ir būti išvaryti su keiksmais ir grasinimais, būtinai apsistokite Užkanavės 103-2 Palangoje.“

Vyras taip pat pridūrė, kad kitą dieną į gretimą namelį turėjo atvažiuoti jų draugų kompanija pas tą patį šeimininką, kurie irgi buvo susimokėję avansą iš anksto, bet išvakarėse telefonu sužinojo pasikeitusias sąlygas ir buvo išplūsti kaip ir jie.

Jo aprašytą situaciją patvirtino ir viską mačiusi liudininkė, kuri socialiniame tinkle parašė, jog labai svarbu tinkamai pasirinkti vietą, kur bus atostogaujama.

„Patikėkite, nelabai smagu matyti pasimetusius suaugusius,kurie išvaromi iš prieš pusmetį užsakyto namelio. Skaudu matyti verkiančius išsigandusius vaikus, nes buvo pagrasinta nužudyti jų tėtį. Matyti poilsiavietėje stovinčią policijos mašiną, nes tik pareigūnų pagalba pavyko susigrąžinti įmokėtą avansą. Todėl prieš užsisakydami šioje poilsiavietėje kambarius, pamąstykite, ar jūs norite tokių atostogų.“

Atsikratė mužikyno

„Delfi“ susisiekus su „Kunigiškės 103“ šeimininku, jis iškart suprato apie kokį konfliktą norima pasikalbėti. Jo teigimu, išvaryti žmonės pas jį dar nebuvo spėję įsikurti, o tik bandė įsikurti.

„Jie į keturvietį namelį atvažiavo septyni. Taip pat atsivežė didelį šunį. Tai įsivaizduokite, jeigu jie keturviečiame namelyje už du perdžia ir šika, dar tas šuo, tai kas atsakys – aš ar jie? Tai tikrai ne septynvietis namelis ir ne jame gyventi su didžiuliais medžiokliniais šunimis. Negalima taip gyventi“, – dėstė jis.

Šeimininkas neslėpė, kad atmetė prašymą gyventi ir išvarytų poilsiautojų draugams.

„Jie ten irgi su tokiu pačiu dideliu šuniu šešiese norėjo gyventi. Mažiau, bet vis tiek. Tokių mes kazarmų čia nebedarome, jie buvo jau įpratę čia taip. Pernai žmonės juokėsi, kad kai jie pradėjo eiti į namelį, tai nebeaišku, kiek jų užeis, kiek jų įeis. Sakė nesustojo ir nebuvo aišku, kada baigs išeiti iš to namelio. Dar draugų visokių prisikviečia, tai tikrai brudai šiauliečiai, suprantate, Šiaulių mužikai. Išvijau iš kiemo ir viskas baigta.“

Pasak jo, buvo sutarta, kad jie ilsėsis kaip žmonės ir kai iš pradžių atvažiavo du tėvai ir du vaikai, jokių pretenzijų nekėlė.

„Galvojau, kad jie normaliai gyvens. Po to atvažiavo dar trys su šunimi. Papildomų pinigų nesiūlė, nes jie visą laiką jų gaili ir derasi. Jie pas mane čia atvažiuoja daug metų ir atsibodo iki gyvo kaulo. Aš laukiau to momento, kad galėčiau jais atsikratyti ir vieną kartą pagaliau atsikračiau.“

Šeimininkas neslėpė, kad buvo kviesta ir policija, bet sako, kad jam tai nė motais.

„Yra avansinis apmokėjimas, jį grąžinai ir viso gero. Daugiau jokių raštiškų sutarčių nebuvo, kiek ten tų žmonių turėjo būti, kaip turėjo būti. Aš suprantu, jeigu yra sutartis, ją turi vykdyti. Bet keturviečiame namelyje, kai vaikas dar gali būti penktas, bet tikrai ne septyni ir dar šuo. Prie policijos avansą grąžinau.“

Jo teigimu, jau 20 metų nuomoja ir niekada nebuvo jokių problemų, tačiau negali leisti, kad keturviečiame namelyje gyventų per daug žmonių, mat paskui, pavyzdžiui, kyla problemų ir dėl karšto vandens, kurio visiems gyventojams nebeužtenka.

„Vieną kartą reikia baigti tą Šiaulių mužikyną. Suprantate, Šiaulių mužikai galvoja, kad jeigu užsisakė, tai gali tuos šeimininkus mindyti ir elgtis, kaip nori. Taip nėra. Dar atvažiavo su keliais šunimis ir keliomis mašinomis. Mes neturime tiek vietos. Man tikrai nukrito didelė našta, kadangi atsikračiau šito mužikyno“, – tvirtino jis.

Reiškiasi... Spjaut į jus tokius įžūlius! Ateis diena, kai nebeprisikviesit lietuvių, galėsite kaip prekybininkai verkti, kad lietuviai Lenkiją ne tik maistui pirktis, bet ir poilsiauti renkasi. Pasprinkite jūs nuo savo godumo! Ir neįsivaizduokit, kad 4 žmonėms du kambariai reikalingi! Mes keturiese visad nuomohamės 1 kamb. butą ir mums per akis! Ne namie pasėdėti važiuojam, o pailsėti.
O kiek čia nuomotojų, 2021-07-24 02:54
Nelabai supratau - tam nuomotojui viskas gerai? Dvigulė lova, dvi dvigulės sofos ir aiškina, kad čia keturiems žmonėms? Visiškas nesiskaitymas su klientais. Nors jo norėt, pajūrio gyventojai visiškai išnaglėjo. Jau seniai važiuojam pas kaimynus, nei latviai, nei lenkai taip nesielgia, o ir dėl kainų nereikia derėtis - jos tiesiog adekvačios. Labai tikiuosi, kad tą nuomotoją klientai pamokos - liks prie suskilusios geldos...
Agnė, 2021-07-24 02:48
Eiline problema, išsinuomoja keturvietį o kai šeimininkai nusisuka sulenda 8iese ir apsimeta, kad viskas čia ok:) visad buvo ir bus tokiu naglu poilsiautoju. Dar tokie kur taip taupo dažniausiai pridengia geria triukšmauja, nes jau vis tai kad į 4vieti sulenda 8 pasako koks jų mentalitetas
Ff, 2021-07-22 16:42
Sidebar placeholder