Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
>Nedrumskite...
>Nedrumskite..., 2021-09-08 17:11

Blogai, kad būdamas partijos lyderiu Ramūnas tarsi bėga nuo by default priklausančių partijos lyderiui oficialių valstybės valdymo postų. Tai reiškia tik viena: vengia atsakomybės, o žarijas žarsto svetimomis rankomis (ir liežuviais). Visi kritikuotini sprendimai tampa lyg ir nebe Ramūno reikalas - sprendimus priėmė "kiti". Skvernelis, Veryga,... net ir Narkievičius :) Karbauskis - švarus, neprikibsi, nes jis tik kuklus kultūros komiteto atstovas. Gal tame komitete ir kalnus vertė, tačiau realiai kultūrininkai neįvardintų praktiškai nei vieno gero ar, pagaliau, net ir blogo sprendimo valstybės mastu kultūros srityje. Visą neigiamą energiją sugėrė Skvernelis ir geresni ar blogesni ministrai. Ramūnas - švarus nes nusiplovė rankas. Net ir dabar savo frakcijai vadovauja "neakivaizdžiai" iš už seimo sienų. Skverneliui, panašu, ta pseudolyderio veikla "iš už kampo" tiesiog nusibodo ir užėdė. O Karbauskis ne tik vengia atsakomybės, bet ir bijo užimti rimtesnį postą, kur reikėtų parodyti bent kažkokį rezultatą, bijo ir dėl labai abejotinos reputacijos savo CV ir abejotino skaidrumo trąšų bei ŽŪ technikos biznio.

Nedrumskite
Nedrumskite, 2021-09-08 16:33

vandenį. Ramūnas nesiveržia į postus, jam yra parankiau lizinguoti. Bėda, nes norinčių pasireikšti yra daug, o vienam sunku atrinkti tinkamus per įvairius savanaudžius advokatus ir patarėjus. O SS yra pernokęs fruktas, daugiau pasižymėjęs planais - chuliganais: Astravo gazifikacija, paversti prezidentūrą mentūra ir paskutinis -lizingo refinansavimas.

Gediminui
Gediminui, 2021-09-08 14:26

Kuo daugiau skaitinių skiepų tema rusų kalba, tuo tarsi labiau įtikinamos antivakseriškos "tiesos" ir ypač iš tokių šaltinių kaip noi.md. Dar skaitykit (lietuviškai) "Respubliką" ir žiūrėkit visus YouTube panašios paskirties kanalus. Ten tuoj apšvies nepajudinamais "argumentais" visiems gyvenimo atvejams. Šiandien pats didžiausias priešas yra naivūs pliurpaliai, skleidžiantys melą, paniką ir prietarus.

Gediminas
Gediminas, 2021-09-08 08:22

Manau, daugiau galima suabejoti ne tai, kad medikų kompetencija, o sąžiningumu dėl propaguojamų skiepų, kaip ir dėl reklamuojamų vaistų ir vitaminų, už kuriuos farmacininkai kažkaip atsilygindavo, medikams dėl skiepų reiktų pažiūrėti į savo sąžinę. Lukas Montenje, žinomas virusologas, Nobelio premijos laureatas, iki kurio komeptencijos toli dauguma mūsų šalies medikų teigė, kad vakcinavimas yra didelė klaida, kurios pasekmes mes pamatysime vėliau''. noi.md/ru/analitika/lyuk-montanie-vakcinaciya-jeto-ogromnaya-oshibka-posledstviya-kotoroj-my-uvidim-pozzhe Aš irgi taip manau, nėra jokios garantijos, jeigu pradžioje skiepai neigiamai neatsiliepė žmonių sveikatai, kad jie negali atsiliepti po 5-20 metų, nes niekas to nežino. Tai eksperimentiniai neprognozuojami skiepai. Todėl kviečiu lietuvius nerizikuoti savo brangiausiu dalyku sveikata ir nesiskiepyti nesaugiomis eksperimentinėmis vakcinomis, nepasiduoti politikų ir žiniasklaidos propogandai ir įtikinėjimui, kad atseit nepasiskiepiję kelia kažkokią grėsmę, taip nėra, juk tai yra jūsų tautiečiai ir lietuviai ir jie nėra ir nebus jums pavojingi, o įtikinti ir supriešinti žmones galima bet kuom, pvz. Hitleris ir jo propoganda įtikino vokiečius, kad žydai nepilnaverčiai žmonės, kad reikia kariauti ir t.t. Nepasiduokite žiniasklaidos ir politikų melui, propogandai, gerbkite savo tautiečius, jie nėra pavojingi. Valdžia mūsų lietuvių atžvilgiu taiko politiką skaldyk ir valdyk - suskaldė nepasiskiepijusius ir pasiskiepijusius žmones, nepasiduokite tai skaldymo politikai. Manau, amoralūs politikai ir amorali meluojanti žiniasklaida yra žymiai didesnis priešas mūsų tautai nei covid-19.

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.