Ramūnas Karbauskis

Ramūnas Karbauskis tikina, kad nėra susitarimų su Ignu Vėgėle: šiai dienai tikrai nėra jokios kalbos

(1)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad klausimas, ar šalies vadovo posto siekiantis Ignas Vėgėlė galėtų būti „valstiečių“ kandidatu į parlamentą, yra provokatyvus. Kol kas, anot jo, nėra jokių susitarimų su vienu iš prezidentinių reitingų lyderiu.

„Aš į tą klausimą kaip į provokatyvų neatsakinėsiu“, – „Žinių radijui“ sako R. Karbauskis, paklaustas, ar I. Vėgėlė galėtų vesti LVŽS sąrašą artėjančiuose Seimo rinkimuose.

„Tai nėra diskusija dabar, mes apie tai šnekėsimės, kai pasibaigs prezidento rinkimai. Mes, kaip valstiečių žaliųjų sąjunga ir žmonės, kurie yra sąjungoje, stengsimės ir padėsime Vėgėlei laimėti rinkimus“, – teigė politikas, dar kartą patikindamas, kad nėra jokių susitarimų su I. Vėgėle.

„Šiai dienai tikrai nėra jokios kalbos, kad mes su kažkuo būtume susiderinę, susitarę. Ne ta fazė ir ne tas momentas“, – pažymėjo R. Karbauskis.

ELTA primena, kad penktadienį posėdžiavusi LVŽS taryba nutarė pasitraukti iš prezidento rinkimų ir nebekelti parlamentaro, buvusio sveikatos apsaugos ministro A. Verygos kandidatūros. Tarybos sprendimu, „valstiečiai“ šalies vadovo rinkimuose rems advokatą Igną Vėgėlę.

Atsiėmęs savo kandidatūrą, A. Veryga tapo LVŽS sąrašo į Europos Parlamentą (EP) lyderiu.

Viešojoje erdvėje pasigirdo svarstymai dėl galimos LVŽS paramos I. Vėgėlei po to, kai šią savaitę kandidatai į prezidentus pasidalijo nuotraukomis ir komentarais iš judviejų susitikimo.

ELTA primena, kad Lietuvos prezidento rinkimai vyks 2024 metų gegužės 12 dieną.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder