Tomas Vytautas Raskevičius

Raskevičius pranešė, kad nedalyvaus Laisvės partijos pirmininko rinkimuose

(1)

Laisvės partijos pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius pranešė, kad kovo 11 d. vyksiančiame šios politinės jėgos suvažiavime nesieks būti perrinktas „laisviečių“ vadovu. Politikas paskelbė remiantis Vytauto Mitalo kandidatūrą.

„Kovo 11-ąją Laisvės partija šaukia visuotinį suvažiavimą, kuriame pasibaigs mano, kaip partijos pirmininko, kadencija“, – ketvirtadienį „Facebook“ pranešė T. V. Raskevičius.

„Nuoširdžiai dėkoju fantastiškai Laisvės partijos bendruomenei, padėjusiai man stiprinti šią laisve ir progresyvia Lietuva tikinčią partiją. Nors pastarieji metai nebuvo patys lengviausi, tačiau puikiai susitvarkėme – Laisvės partijos stuburas ne tai, kad nesulūžo, bet tapo dar stipresnis“, – teigė jis.

T. V. Raskevičius pažymėjo aiškiai matantis savo užduotį telkti demokratines jėgas artėjančiuose savivaldos rinkimuose.

„Kaip politikas esu pasiruošęs daug dirbti vardan Laisvės partijos sėkmės rinkimuose, todėl nusprendžiau nesiekti dar vienos Laisvės partijos pirmininko kadencijos. Tikiu, kad mano pasirinktas kelias ir kryptis bus simpatiški daugeliui laisvai, drąsiai ir progresyviai mąstančių žmonių“, – rašė „laisvietis“.

„Savo ruožtu, remiu Vytauto Mitalo kandidatūrą į Laisvės partijos pirmininkus ir linkiu visokeriopos sėkmės“, – pabrėžė T. V. Raskevičius.

Vilniaus miesto vicemeras ir Laisvės partijos pirmininko pavaduotojas V. Mitalas trečiadienį paskelbė, kad sieks vadovauti „laisviečiams“.

ELTA primena, kad Laisvės partija buvo įkurta 2019 metų vasarą. Naujo liberalaus politinio judėjimo iniciatoriai buvo Aušrinė Armonaitė ir tuometis Vilniaus meras Remigijus Šimašius, dėl nesutarimų su vadovybe pasitraukę iš Liberalų sąjūdžio.

2020 m. vykusiuose Seimo rinkimuose Laisvės partija laimėjo 11 mandatų.

Po Seimo rinkimų centro dešinės valdančiąją koaliciją suformavo Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD), Liberalų sąjūdis ir Laisvės partija.

2024 metais Laisvės partija į Seimą nebuvo išrinkta.

Per Seimo rinkimus patyrusi pralaimėjimą Pasaulio lietuvių vienmandatėje apygardoje, buvusi Laisvės partijos lyderė Aušrinė Armonaitė pranešė atsistatydinanti iš partijos pirmininkės pareigų. Vėliau į šias pareigas buvo išrinktas T. V. Raskevičius.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder