Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
nuomonė
nuomonė, 2021-09-12 23:41

Didysis žemvaldys ir tautos gynėjas ( nuo ko ? ) Karbauskis kaip Nematomasis - nepriklauso Seimui ir vis šešėliu dengia Seimą, nėra ,,valdžioje'' ( nes jau buvo ten ) ir vis tvarko Lietuvą lyg būtų Aukščiausiasis... Pons Karbauski, ar ne pats sukėlei visus iš pašalių, pavadinai juos ,,tauta'' ir sukurstei žygiuoti tvarkos daryti. O šitaip anaip daryta rugpj. 10 ,,tvarka'' virto bjauriu veiksmu, kuris paskatino ir Seimo, ir visos Lietuvos apsaugą tokią, kokią matėm .. Nepūskit melo, jo daug ir be jūsų. Vaidinkit save Naisių teatre ir toliau trašomis barstykitės nekaltą savo galvą...

Orakulas
Orakulas, 2021-09-12 18:22

Va šita Karbauskio leksika labiausiai ir skaldo. Anot Karbauskio, lai eina tuntais, daužo langus, degina viską, kas dega aplinkui - taip "tauta" turėtų išreikšti savo "nuomonę" ir būtent tokia jos teisė ir vienintelė teisinė išraiška. Karbauskiui niekas negręsia: jis ne seime. Jei imamasi kokios nors prevencijos, beje, kaip ir kitose EU šalyse - paGooglinkit - Tuoj klykia, kad prieš taikią Tautą stojama su patrankomis. Kas ne diskutuoja, siūlo ar daro - Karbauskis su savo svita. Vienintelis realus super-duper darbas parlamente yra iš anksto neigti bet kokius seimo judesius, skelbiant, kad tai yra nesąmonę ir pasityčiojimas iš Tautos (kaži kuriai jos daliai jis atstovauja). Karbauskis su Sverneliu, dar nepradėjus dirbti, vyriausybę įvardini kaip debilų ir neįgalią dirbti. Loja visi, kas netingi. Ir nieko realaus nesiūlo, tik paleisti seimą ir vyriausybę, kur valstiečiai patys tupi. Tikisi renesanso? Keista visa "opozicinė politika" - sugriaukim viską, po mūsų nors ir tvanas. Keletas tūkstančių iš vis dar 2,7 milijono gina kažkokias teises. O kas apgins mano teises nuo tų antivakserininkų ir apskritai anarchistų? Aš, mat, teisių neturiu, nes nedaužau Seimo langų ir necenzūriškai visur neįvardinu to, kas civilizuotai suprantama kaip konstitucinės teisės ir , būtent, PAREIGOS.

Liet.
Liet., 2021-09-12 17:51

Nejaugi juos reikės kesti dar 3 mwtus

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.