Ruošiamasi atidaryti „Vilnius Outlet“ – didžiausią centrą Šiaurės Europoje (1)

 Kitą savaitę duris atveria daugiau nei 73 tūkst. kv. m ploto „Vilnius Outlet“, tapsiantis didžiausiu outlet centru Šiaurės Europoje. Prekybos centre veiks daugiau nei 150 paslaugų ir prekybos įmonių, restoranų kavinių, vaikų užimtumo centrų. Investicijos į prekybos centrą siekia daugiau nei nei 80 mln. eur.

„Vilnius Outlet“ išsiskirs moderniomis viešosiomis erdvėmis, plačiais koridoriais, stilinga vaikų erdve ir želdiniais.

Prekybos centras, kuriame nereikia skubėti ir brautis alkūnėmis, kur net ir gūdžiausią žiemą žaliuoja medžiai, o gurmaniška restoranų erdvė leidžia apkeliauti pasaulį – taip naujasis prekybos centras prisistato vilniečiams ir miesto svečiams.

„Prekybos centras kurtas atsižvelgiant į geriausias patirtis – tai tarsi mažas miestas, su savomis viešosiomis erdvėmis, restoranais ir parduotuvėmis. Stilingas centro interjeras nudžiugins ir daug ko mačiusius“, – žada „Vilnius Outlet“ atstovas Edgaras Valickas.

Prie Vilniaus Vakarinio aplinkkelio įsikūręs centras bus patogiai pasiekiamas tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu – pastate ir šalia įrengta daugiau nei 2000 vietų automobiliams.

Įsikurs žinomi prekės ženklai

„Vilnius Outlet“, kurio bendras plotas sieks daugiau nei 73 tūkst. kvadratinių metrų, bus didžiausias outlet centras Šiaurės Europoje, kuriame įsikurs daugiau nei 150 prekės ženklų.

Pastate įrengta žaliųjų zonų, vaikų žaidimo aikštelių. „Vilnius Outlet“ pirkėjai ras žinomus prekės ženklus – „Apranga Išparduotuvė“, „Space outlet“, „Nike outlet“, „Danija outlet“, „Sportland outlet“, „Baby city“ ir daugelį kitų.

Outlete veiks „Hyper Rimi“ ir „Assorti“ bei dar daugiau nei 10 gurmaniško maisto prekių parduotuvių.

Pramogų zonoje įsikurs nauji ir jau žinomi restoranai: „Manga“, „Jurgis ir Drakonas“, „Grill London“, „Casa de la pasta“, „Burger King“, „KFC“ ir daug kitų.

Atidarymas – spalio 22 d.

„Vilnius Outlet“ duris atvers kitą penktadienį – spalio 22 d. Atidarymo proga lankytojų lauks išskirtinės nuolaidos ir šeimos šventė.

Koncertuos „Tilidūda“, „Sisters On Wire“, Iglė ir Tadas.

Pirkėjus linksmins animatoriai, mimai, balionių virtuozai, veiks piešimo ant veido, vaflių dirbtuvės.

Nemokamai bus galima pasivaišinti cukraus vata ir spragėsiais, pasidaryti momentinę šeimos nuotrauką.

Dėl ekstremalios situacijos į prekybos centrą klientai bus įleidžiami su galimybių pasu ir apsaugine kauke.

Raktažodžiai
Sako, kad buvo Lietuvoje valstybinės lietuvių kalbos įstatymas, kažkokie vyriausybės nutarimai dėl lietuvių kalbos vartojimo, veikė bent kelios lietuvių kalbos apsaugos komisijos, net institutas buvo. Sako ... O dabar iš nususintos lietuvių kalbos liko tik keletas moteriškių ir vyriškių paminklėlių, rymančių kaip tos A. Baranausko apdainuotos pušelės buvusio šilo vietoje. Ilgai, ko gero, netruks ir lietuviškas žodis sulauks J. Biliūno aprašyto Brisiaus galo. Gaila, bet ką padarysi, visų lygių ELYYYYTO atstovai mato tik € ir $, na dar £ simbolius ir jiems meldžiasi.
WEB, 2021-10-14 23:24
Sidebar placeholder