Savivaldybės žmones vėl priima gyvai

Šalyje oficialiai paskelbus karantino pabaigą savivaldybėse gyventojai vėl priimami gyvai. Einant pas specialistus, reikalinga išankstinė registracija, vieno langelio principu žmonės priimami gyva eile.

Klaipėdos savivaldybėje žmonės laukiami jau nuo pirmadienio liepos 4 d.

Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis sako, kad tikrai supranta, kad daliai žmonių gyvas kontaktas yra daug priimtinesnis, nei galimybė gauti paslaugas nuotoliniu būdu elektroninėmis priemonėmis.

„Darbo organizavimo patirties yra jau nuo praėjusių metų, skyrių vadovai įpareigoti organizuoti darbą pagal visas rekomendacijas“, - sako G. Neniškis. Anot jo, Savivaldybės darbuotojų darbiniai pasitarimai su kitų institucijų vadovais ir posėdžiai toliau vyks nuotoliniu būdu. Taip siekiama kuo labiau sumažinti nereikalingų kontaktų skaičių.

Kaukės būtinos

Klaipėdos mero pavaduotojas Arūnas Barbšys primena, kad į Savivaldybę ateinantys žmonės privalės dėvėti kaukes, juos pasitiks darbuotojas, kuris matuos temperatūrą, taip pat bus stebima, ar lankytojai neturi kitokių ligos požymių.

Čiaudintys tikrai nebus aptarnaujami.

Patys Savivaldybės darbuotojai žmones taip pat priims dėvėdami kaukes bei laikydamiesi saugių atstumų.

Rajonas jau priima

Klaipėdos rajono savivaldybė gyventojų kontaktinį priėmimą atnaujino jau nuo ketvirtadienio, liepos 1 d.

Rajono savivaldybė informuoja, kad gyventojai teikti prašymus, gauti konsultacijas dėl paramos būstui, socialinių išmokų ir paslaugų, licencijų išdavimo, statybos ir teritorijų planavimo, žemės ūkio bei kitais svarbiais klausimais gali viename langelyje, Savivaldybėje, pirmame aukšte, darbo dienomis nuo 8 val. ryto.

Tačiau, išliekant rizikai užsikrėsti koronavirusu, rekomenduojama ir toliau pagal galimybes naudotis el. paslaugomis.

FOTO APRASAS SAVIVALDYBĖ. Nors panaikinus karantiną savivaldybės paslaugas pradeda teikti gyvai, tačiau žmonės raginami ir toliau daugiau naudotis elektroninėmis paslaugomis.

FOTO AUTORIUS Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Sidebar placeholder