Seimūnui K. Masiuliui Palangos ir Nidos neužtenka

Nors Seimo nariai nenori įteisinti sau atostogų, kad kaip visi dirbantys ir pavargstantys žmonės normaliai pailsėtų, vasarą jų mintys sukasi apie kurortus. To įrodymas - Seimo narys Kęstutis Masiulis.

 

Štai vakar konservatorius K.Masiulis parašė pareiškimą, kuriuo kreipėsi į aplinkos ministrą Simoną Gentvilą, kviesdamas imtis lyderystės kuriant naują kurortą Smiltynėje.

„Aplinkos ministerijai pavaldžios institucijos kontroliuoja Smiltynės plėtrą, todėl ministras S.Gentvilas, kuris yra klaipėdietis ir puikiai žino visas problemas, galėtų kviesti atsakingus pareigūnus bendram darbui.

Smiltynė arti miesto, puikus susisiekimas, graži gamta, jūra, paplūdimiai, yra lengvai išgaunamas šiltas geoterminis vanduo, bet kartu ši vieta apleista ir labiau primena Kaliningradą, o ne netoli esančią Nidą", - teigia K.Masiulis.

Na, kas gi nežino, kaip vasarą geru oru atrodo Palanga.

J.Basanavičiaus gatvėje - tūkstančiai kojų, prie tilto atsigulti neįmanoma, o jei pavyksta, suktis reikia visiems pagal komandą, kad neužkliudytum saulėje „kepančio" kaimyno.

O kainos? Už kambarį apleistoje močiutės trobelėje tenka penkiasdešimtinę mokėti.

Žodžiu, visa tai puikiai žino K.Masiulis, todėl ir sako: „ Smiltynė galėtų tapti dar vienu Lietuvos kurortu, kur derėtų gamta su poilsiui ir pramogoms pritaikyta infrastruktūra."

Archyvų nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder