Šį savaitgalį Palangoje - mados ir grožio mugė bei nemokamos batutų pramogos vaikams (1)

Šis savaitgalis Palangos miesto gyventojus bei svečius lepins ne tik vasaros saule bei jūra, bet ir nemokamomis pramogomis.

Rugpjūčio 7 ir 8 dienomis, šeštadienį bei sekmadienį, į miestą atvyksta viena populiariausių, nemokama mados ir grožio mugė DESIGN FOR LIFE. Palangos Sporto arenoje, adresu Sporto g. 3, po vienu stogu bus galima rasti gausą stiliaus ir grožio prekių ženklų bei nemokamų pramogų vaikams. Nuo 12 iki 19 valandos vyksianti mugė vilios ne tik apsipirkti, bet ir sukvies mažuosius pasimėgauti nemokamomis batutų pramogomis.

Stilingi drabužiai bei susitikimai su Lietuvos kūrėjais ir dizaineriais

Nuo 12 valandos Palangos sporto arenos duris atverianti mugė pasitiks su gausa išskirtinių stiliaus ir mados kūrėjų. Čia rasite ne tik stilingų, Lietuvoje kuriamų drabužių, naujausių kolekcijų, išskirtinių rankų darbo gaminių, šaunių ir nematytų aksesuarų, avalynės, tekstilės gaminių, bet ir sutiksite kosmetikos bei sveikatingumo prekių gamintojų.

Mugėje galima bus rasti nuo stilingo laisvalaikio kostiumėlio iki suknelės ir viso derinio, kuriuo galėsite pasipuošti vykstant į šeimos šventę ar vakarėlį. Taip pat grožio gamintojai nustebins kosmetikos naujienomis, pamalonins kvapais bei aromatais. Žinoma, nebus pamiršti ir mažiausieji, jų taip pat lauks didelis asortimentas drabužių, aksesuarų, kuprinių, žaislų ir kitos atributikos.

Vilios nemokamos pramogos vaikams

Adresu Sporto g. 3 vyksianti nemokama mugė bus įdomi visoms amžiaus grupėms. Abi dienas, tiek šeštadienį, tiek sekmadienį mažuosius lankytojus linksmins specialiai įrengti batutai, kuriuos  lankytojams dovanoja mugės organizatoriai. Ant batutų vaikai pramogauti galės nemokamai visos mugės metu, tiek šeštadienį, tiek sekmadienį.

Renginys vyks dvi dienas iki pat vakaro

Ir jeigu pirmąją dienos pusę norisi praleisti paplūdimyje, laiko tikrai pakaks apsilankyti ir mugėje, nes mugė lankytojų lauks nuo 12 iki pat 19 valandos, tiek šeštadienį, tiek sekmadienį. Ilgas darbo laikas suteiks galimybę neskubant įdėmiai apžiūrėti visų prekės ženklų pateikiamas naujienas, nepraleisti nuolaidų bei neskaičiuojant minučių nemokamai papramogauti ant batutų.

Ir nors nuo liepos 1-osios Lietuvoje buvo atšauktas karantinas, vis tik griežti reikalavimai renginiams išliko. Vadovaujantis LR Vyriausybės nurodymais, į renginius, kuriuose nėra sėdimų vietų, patekimas galimas su Galimybių pasais, tad lankytojų prašoma nepamiršti su savimi turėti galimybių pasą. Itin paprastai Galimybių pasą išsiimti galima šioje nuorodoje: https://gp.esveikata.lt/

Bei dovana Covid-19
, 2021-08-04 13:26
Sidebar placeholder