Šimonytė arogancijos neslepia, pasisakė apie prezidento kritiką: negirdėjau, kad kas dar nebūtų kritikavęs dėl komunikacijos

Konservatorė Ingrida Šimonytė sako nenustebusi sulaukusi prezidento Gitano Nausėdos kritikos jos vadovaujamam Ministrų Kabinetui. Žurnalistų penktadienį paklausta, kaip vertina šalies vadovo ketvirtadienį išsakytus teiginius apie nenuoseklią Vyriausybės komunikaciją, premjerė pažymėjo dar negirdėjusi, kad kas apskritai nebūtų dėl to kritikavęs jos vadovaujamo Ministrų Kabineto.

„(Vertinu) kaip ir visą kritiką dėl komunikacijos, negirdėjau, kad kas dar nekritikavo dėl komunikacijos“, – penktadienį žurnalistams sakė I. Šimonytė.

Prezidentas G. Nausėda ketvirtadienį teigė, kad pagrindinė Vyriausybės problema yra nenuosekli komunikacija dėl karantininių sprendimų.

„Mano nuomone, komunikacija būtų daug labiau nuosekli ir pasiekianti žmones, jeigu mes nustotume vieną kartą komentuoti tuos sprendimus, kurie dar nėra priimti“, – teigė G. Nausėda.

„Dabar pirmadienį ekspertai pasiūlo sprendimą, antradienį jis svarstomas, trečiadienį Vyriausybė savo posėdyje tą sprendimą priima. Pirmadienį, antradienį, trečiadienį jie keičiasi. Tai žmonės nebesupranta, kur yra tikrasis sprendimas, nes visi puola komentuoti tai, kas dar nėra galutinai iškepta“, – teigė šalies vadovas.

Sidebar placeholder