Sūnui tylint apie aplinkybes, mintimis pasidalino Maldeikienė (3)

„Labai didžiuojuosi tuo, ką padarė mano sūnus“, – savo feisbuko paskyoje po ketvirtadienį kilusio skandalo dėl STT agentų kratos Seimo nario Mindaugo Puidoko kabinete rašė politikė ir Mato Maldeikio mama Aušra Maldeikienė. Jos teigimu, taip būtų pasielgęs bet kuris normalus žmogus.

„Ir didžiuojuosi tikrai ne dėl to, kad pranešė STT. Tai padarytų bet kuris normalus žmogus, o jau mano sūnūs ar aš per 15 minučių (beje, taip ir buvo — anas veikėjas tik uždarė sūnaus kabineto duris, ir sūnus surinko STT vadovo telefoną).

Beje, nekliedėk puidokiniai korumpuotieji, kad tai kažkaip susiję su Pavilionio ar kažkokių vulgarių diedų maršu. STT informaciją turi nuo pirmos dienos, o tai buvo gerokai anksčiau. Gerokai“, – tikino ji.

„Didžiuojuosi tuo, kad jis ramiai atsilaiko prieš visą visai šitai dvasiškai mirusių korumpuotų vagių, gašlių maršo vyrukų ir senstelėjusių ponečkų šutvę. Apie visą šį reikalą žinau nuo pirmos dienos. Sūnus mane informavo iškart po vizito į STT, kuris įvyko per pusvalandį nuo ano šlykštaus bandymo pirkti.

Naujų detalių nežinau (gerbiame Lietuvos įstatymus, tad net namuose sūnus nepasakojo, ką konkrečiai jam sakė tyrėjai), bet net to, ką žinau, tikrai užtenka paliudyti, jog bus įdomu.“

Pasak jos, sūnus sakė, kad jam paliko didelį įspūdį STT tyrėjų profesionalumas, tad tikisi pradėti naują kovos su politine korupcija etapą.

„Bet žinoki, — jūs visi puidokiniai vagys ir kita orlauskinė šušera esate mirštanti Lietuvos diena. Visi tie tradicinių šeimų gynėjai man (tikiuosi ir visiems mano draugams) atgrasūs ir savo dvejetukininkų knygos nemačiusių mentalitetu, savo aistra pinigams, vogimui, melui, korupcijai, be kurios jie savo gyvenimo nemato.

Tie tradicinių šeimų gynėjai (įskaitant juos remiančius kardinolus, vyskupus, kunigus ir zakrastijonus) yra primityvūs ir gašlūs — visa ta jų tradicija tėra labai mažo protelio žmogaus mėgavimasis bent svajonėse apie seksą.“

A. Maldeikienė tikino, kad kas yra pagarba, meilė ir atsidavimas, kurie ir kuria šeimas (tikras, normalias, o ne tradicines), jiems net galvoj netelpa.

„Užuojauta. Kai užaugi tarp alkoholikų, nematei knygų ir mokykloje net prieveiksmio be klaidos parašyti neišmokai, tai taip ir gaunasi. Bandymai kalbėti pompastiškai reikalo esmės nekeičia.

Puidokas dar kartą vakar pademonstravo tradicinių šeimų gynėjo tikrąjį veidą.

Kaip ir visi macho, kurie ramiai balsuos ir už tai, kad vaikus būtų galima mušti, ir saugos tradicijas padaužyti savo žmoną, jis vakar dar kartą pademonstravo korumpuoto bailio veidą (labai tikiuosi, kad Puidokas, dabar mane paduos į teismą už šmeižtą. Kartoju, Puidokai, esi korumpuotas vagis ir melagis, beje, jau teismo už melus baustas. Aūūū, laukiu kvietimo į teismą, bus įdomu žiūrėti, kaip vartysiesi meluose.)“.

Primename, kad Seimo Darbo partijos frakcijos narys M. Puidokas ketvirtadienį pareiškė Seime patyręs Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentų smurtą.

Apie tai jis pranešė ketvirtadienį per plenarinį Seimo posėdį. M. Puidokas Seime, posėdžio metu ketvirtadienį pareiškė, jog prieš jį smurtavo STT pareigūnai.

„Įvyko precendento neturintis atvejis parlamentarizmo istorijoje. Savo kabinete buvo prieš mane smurtaujama STT agentų, buvau smaugiamas, suplėšė rūbus, be jokio teisinio statuso pagal jų nutartis, nes nesu nei liudininkas, nei įtariamasis.

Iš manęs buvo atimti asmeniniai daiktai jėga, buvo iki kraujo rankos sudraskytos, trūko oro. Sakiau, kad aš dūstu, bet mano toliau smaugė. Savo veiksmų jie nenutraukė. Tikrai kreipiuosi į Seimo pirmininkę, kas vyksta. Nes tokie dalykai Seime neturėtų vykti“, – sakė parlamentaras.

Po šio pareiškimo Seimo narys M. Puidokas žurnalistams paaiškino, kas atsitiko. „Aš iš karto jų klausiau, kodėl buvo ateita, buvo kalbėta labai miglotai. Pareikalavau advokato, jo labai nenorėta suteikti ir duoti. Net buvo nenorima mane išleisti iki tualeto, nors aš jokiame teisiniame statuse nebuvau. Aš leidau apieškoti kabinetą, visi kabinetai praeinami, pats nerakinu, bet kas ten gali įeiti“, – sakė M. Puidokas.

M. Maldeikis kol kas negalėjo pateikti tikslių detalių dėl kyšio siūlymo, mat kol kas vyksta tyrimas.

Greiciau pranese STT nen pasiule nepadoru kyši- nepadoriai maza 😂😂😂
Gelyte, 2021-06-12 10:21
Kas jau kas, o p. Maldeikienė visada buvo ir liko ištikima savo pažiūroms. Bandė ja savintis vieni ar kiti, tačiau ji niekad nebuvo konjuktūrininkė. Iš kurios varpinės - kolchoznykų, liberalų, krikdemų, darbiečių etc...- bežiūrėsi, p. Maldeikienė specialiai neįtiks niekam ir visada daiktus vadins tikraisiais vardais. Gal todėl žmonės ją ir išrinko. P. Maldeikienė niekada nebuvo "niekuo" ir juolab dabar nepatapo "viskuo". O padoriai rengtis, kaip ir atitinkamai elgtis visuomenėje, įpareigoja statusas. Ten apiplyšę marginalai netoleruojami. Yra protokolas ir jo privalu laikytis. Jei tai kam atrodo prabangu... Man asmeniškai ji gal ir nelabai imponuoja, tačiau būkim biedni, bet teisingi.
>Patriotui, 2021-06-11 15:37
Jus labai greitai persiorientavote kai papuolėte {atsitiktinai}, taip manau, į Europarlamentą, susidėjote ten su konservatorių frakcija, o buvote juk deleguota nuo pat pradžių " Lietuvos sąrašo", bet išdavėte savo idealus tarnauti žmonių gerovei ir amžinai kuo nors nepatenkinta buvote kai buvote niekas, dabar esate viskuo, brangiai pradėjote rengtis, net pažinti nebegalima.Kaip greitai žmogų be idealų pakeičia aplinka
Partiotas, 2021-06-11 14:16
Sidebar placeholder