Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Greiciau pranese STT nen pasiule nepadoru kyši- nepadoriai maza 😂😂😂
Gelyte, 2021-06-12 10:21
Kas jau kas, o p. Maldeikienė visada buvo ir liko ištikima savo pažiūroms. Bandė ja savintis vieni ar kiti, tačiau ji niekad nebuvo konjuktūrininkė. Iš kurios varpinės - kolchoznykų, liberalų, krikdemų, darbiečių etc...- bežiūrėsi, p. Maldeikienė specialiai neįtiks niekam ir visada daiktus vadins tikraisiais vardais. Gal todėl žmonės ją ir išrinko. P. Maldeikienė niekada nebuvo "niekuo" ir juolab dabar nepatapo "viskuo". O padoriai rengtis, kaip ir atitinkamai elgtis visuomenėje, įpareigoja statusas. Ten apiplyšę marginalai netoleruojami. Yra protokolas ir jo privalu laikytis. Jei tai kam atrodo prabangu... Man asmeniškai ji gal ir nelabai imponuoja, tačiau būkim biedni, bet teisingi.
>Patriotui, 2021-06-11 15:37
Jus labai greitai persiorientavote kai papuolėte {atsitiktinai}, taip manau, į Europarlamentą, susidėjote ten su konservatorių frakcija, o buvote juk deleguota nuo pat pradžių " Lietuvos sąrašo", bet išdavėte savo idealus tarnauti žmonių gerovei ir amžinai kuo nors nepatenkinta buvote kai buvote niekas, dabar esate viskuo, brangiai pradėjote rengtis, net pažinti nebegalima.Kaip greitai žmogų be idealų pakeičia aplinka
Partiotas, 2021-06-11 14:16

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.