Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Po to, kai susidėjo su laisvės partija, konservatoriai ilgam nueis į juodą užmarštį!
Buvęs konservatorius, 2021-10-15 14:44
siap anukelis ir bilojo vesti konservatoriu partijos i rinkimus ir butu patyres fiasko prisidenge atseit nepartine SIMONYTE BET VISVIEN CIA NEPARTINE TIK ZMONEMS APGAUTI o dabar pamate zmones tikraji koservatoriu veida kuri buve jau pamirse po KUBILIAUS NAKTINIU REFORMU TAI dabar aiskiai zmonems kad nereiktu abejoti pasirode visu grazumu ir remia vien stambuji kapitala niekur nesikisa ir remia pinigais juos kad per sekancius rinkimus oligarchai uztikrintai sponsoriautu Tik kazin ar rinkejai lips ant to pacio greblio juk du kartus bus jau pamokyti
JONAS, 2021-10-15 14:30
Laisvės (kabutėse) drauge su konservatorių partija negavo rajonuose balsų, nes matyt kaimas dar yra išsaugojęs sveiką nuovoką, ką Vilnius jau praradęs ir atsiminkite, kad kaimas maitina miestą, o ne atvirkščiai - prekybos centrai miestuose maisto neaugina, o tik spekuliuoja juo.
to mrr, 2021-10-13 22:30
Zurnalistai, net po nuotraukom neatrenka ir kitu zmoniu pavardes raso. Geda
Kelmiskis, 2021-10-12 17:49
Esu be galo laiminga dėl triuškinančio konservatorių ir laisvės partijos pralaimėjimo! Tikiuosi ir viliuosi, kad taip bus ir toliau.
Aš , 2021-10-12 12:50
toks nevykęs propogandinis straipsnelis...kieno užsakytas? Greičiausiai valstiečių, kurie realiai ir pralaimėjo šiuo rinkimus. Konservatoriai niekada nebuvo stiprūs rajonuose, o tuo labiau Laisvės partija (stipri tik Vilniuje). Tai kad šnipštas ir nei vieno mero Valstiečio :D
mrr, 2021-10-12 10:49

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.