Virginijus Sinkevičius prezidentui pristatys kandidatus į tris ministrų postus
(3)Demokratai naujojoje Vyriausybėje pretenduoja vadovauti Žemės ūkio, Energetikos ir Sveikatos apsaugos ministerijoms, o kandidatų pavardės, pasak V. Sinkevičiaus, turėtų paaiškėti netrukus po susitikimo. Šis žingsnis yra dar viena svarbi naujos valdančiosios koalicijos formavimo proceso dalis.
„Po susitikimo su prezidentu, manau, kad netrukus ir sužinosite tas pavardes“, – susitikimo išvakarėse sakė politikas.
Politiniuose užkulisiuose svarstoma, kad į žemės ūkio ministrus gali būti siūlomas Seimo narys Kęstutis Mažeika, į energetikos – Lukas Savickas, į sveikatos apsaugos – Linas Kukuraitis.
V. Sinkevičius teigė, kad partijos kandidatai nebus siurprizas.
Nauja valdančioji dauguma sudaryta ir Vyriausybė formuojama socialdemokratams nutraukus sutartį su „Nemuno aušra“.
Birželio viduryje naujos valdančiosios koalicijos sutartį pasirašė Lietuvos socialdemokratų partijos, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ bei Lietuvos valstiečių, žaliųjų ir Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijų seniūnai. Ši koalicija Seime turi 75 balsus.
Rašyti komentarą