VRK pirmininkė Petkevičienė apie pasitraukimą: jei ne šeimos aplinkybės, tokio sprendimo jokiu būdu nebūčiau priėmusi

(1)

Antradienį apie pasitraukimą iš pareigų paskelbusi Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) vadovė Jolanta Petkevičienė sako, kad jei ne šeimos aplinkybės, tokio sprendimo ji nebūtų priėmusi.

„Tikrai pasakysiu atvirai, kad įtakos ar spaudimo asmeniškai – ne per žiniasklaidos priemones, bet asmeniškai, kad turėčiau trauktis, kad turėčiau atsistatydinti, – tikrai nepatyriau.

Valstiečių žaliųjų partijos frakcijoje buvo apie tai tarsi užsimenama, bet kažkokio spaudimo dėl traukimosi tikrai nebuvo.

Ir jeigu ne tam tikros šeimos aplinkybės, aš tokio sprendimo ir nebūčiau jokiu būdu priėmusi. Bet gyvenimas yra gyvenimas“, – LRT televizijai antradienį sakė J. Petkevičienė.

VRK pirmininkė prideda, kad tikisi, jog Parlamentas pritars tokiam jos apsisprendimui ir leis artimiausiu metu pasitraukti iš pareigų.

„(...) Priverstinio darbo Lietuvoje nėra, tai tikiuosi, kad jie pažiūrės žmogiškai į šitą dalyką. O aš turiu keliauti namo“, – laidoje sakė J. Petkevičienė.

ELTA primena, kad VRK pirmininkė J. Petkevičienė antradienį iš Seimo plenarinių posėdžių salės tribūnos pranešė atsistatydinanti iš komisijos vadovės pareigų. Apie savo sprendimą ji pranešė atsakydama į opozicijos raštu jai pateiktus klausimus.

Praėjus savivaldos rinkimams, kai kurie Seimo nariai suabejojo VRK ir jos pirmininkės kompetencijomis.

Klausimai dėl J. Petkevičienės ir VRK darbo kilo po to, kai savivaldos rinkimų metu kilo sumaištis Visagino ir Anykščių rajono savivaldybėse.

Imta kalbėti apie tai, ar VRK pirmininkei J. Petkevičienei dar yra galimybių toliau eiti komisijos vadovės pareigas. Pati J. Petkevičienė pripažino svarstanti apie galimybę palikti VRK.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder