LVŽS Suvažiavimas Marijampolėje: R. Karbauskį sveikina partijos nariai ir linki stiprybės kovojant už tradicines vertybes

Gruodžio 11 dieną Marijampolėje vyksta XIV Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) ataskaitinis rinkiminis Suvažiavimas. 

Jis ką tik patvirtino partijos pirmininko visuotinių rinkimų rezultatus. Partijos nariai sveikina ketverių metų kadencijai patvirtintą partijos pirmininką Ramūną Karbauskį bei jo pavaduotojus.

„Esu dėkingas LVŽS nariams už pasitikėjimą ir didžiuojuosi, kad mūsų sąjunga ištikimai ir atkakliai eina tradicinių vertybių gynimo keliu, mato valstybės raidą, kuri susijusi su tradicine šeima, žmonių pasitikėjimu valstybe, stipria ekonomika ir į Lietuvos interesus orientuota užsienio politika", – sako R. Karbauskis. 

Pirmininko pavaduotojais tapo: Aurelijus Veryga, Bronis Ropė, Aušrinė Norkienė, Kristina Kirslienė, Giedrius Surplys, Ligita Girskienė, Arvydas Nekrošius.

Lapkričio 30 d. - gruodžio 5 d. LVŽS vyko visuotiniai pirmininko rinkimai. Pagal LVŽS įstatus Suvažiavimas turi patvirtinti rezultatus. LVŽS Pirmininkas Ramūnas Karbauskis teigia, kad su šiais rinkimais partijai baigėsi vienas etapas ir prasideda naujas, kurio pradžia paženklinta partijos išsigryninimu ir nusiteikimu dar ryžtingiau ir atkakliau ginti LVŽS puoselėjamas vertybes.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder