Mindaugas Puidokas

Mindaugas Puidokas dėl Aušros Maldeikienės pasisakymų kreipėsi į Europos Parlamentą

„Darbietis“ Mindaugas Puidokas sako, kad kreipėsi dėl europarlamentarės Aušros Maldeikienės pasisakymų į Europos Parlamento vadovus ir politikės atstovaujamą Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) frakciją.

Seime pastaruoju metu pats dėl savo elgesio klausimų susilaukiantis politikas prašo įvertinti, ar kai kurie vieši A. Maldeikienės pasisakymai atitinka Europos Parlamento narių etikos kodeksą ir jos atstovaujamos frakcijos vertybes.

„Europarlamentaras turėtų nevartoti neapykantos kalbos, nežeminti politinių oponentų, atskirų visuomenės grupių ir t.t. Noriu, kad būtų išnagrinėtas ir įvertintas jos elgesys, o frakcija nuspręstų, ar A. Maldeikienė gali toliau būti jos narė“, – išplatintame pranešime teigė M. Puidokas ir citavo jam nuostabą sukėlusius A. Maldeikienės pareiškimus apie bažnyčios hierarchus.

 „Tie tradicinių šeimų gynėjai (įskaitant juos remiančius kardinolus, vyskupus, kunigus ir zakristijonus) yra primityvūs ir gašlūs — visa ta jų tradicija tėra labai mažo protelio žmogaus mėgavimasis bent svajonėse apie seksą“, – A. Maldeikienės įrašo socialiniame tinkle „Facebook“ fragmentą citavo M. Puidokas.

Pasak jo, kontroversiškai įvertinti parlamentarės žinučių vertimai išsiųsti anglų, lenkų ir vokiečių kalbomis.

A. Maldeikienė tokius žodžius išsakė komentuodama kilusį skandalą, kuomet STT agentai atliko kratą M. Puidoko kabinete. Krata buvo pradėta gavus Seimo nario Mato Maldeikio pranešimą apie bandymą jį papirkti. Įtarimai dėl papirkimo ir prekybos poveikiu buvo pateikti jo padėjėjui Kęstučiui Motiečiui. Tuo tarpu M. Puidokas pareiškė, kad kratą atlikę STT pareigūnai prieš jį panaudojo smurtą. Savo ruožtu pastarieji tikina, kad pareigūnų veiksmai prieš Seimo narį, atliekant kratą jo kabinete, buvo teisėti. Jų teigimu, pats M. Puidokas pareigūnams atsisakė pateikti savo mobiliuosius telefonus ir galbūt tikslingai pasislėpė tualete, kad galėtų ištrinti tyrimui svarbius duomenis.

ELTA primena, kad dėl homofobiškų ir LGBT bendruomenę niekinančių komentarų Europos Parlamento liberalų frakcija pašalino Darbo partijos pirmininką Viktorą Uspaskichą iš šios politinės grupės. Tačiau M. Puidokas, kaip ir kiti šiai partijai priklausantys nariai, V. Uspaskicho pasisakymų viešai kritikuoti nebuvo linkę.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder