Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Tik tu vienas ir mokėsi
Tik nereikia mūsų gąsdinti , 2021-04-23 09:36
Neteisėta statyba neatsirado pas eilinį Nidos gyventoją ar verslininką. Visi pamiršo "legendinį Nidos merą", jo galias, buvusią tarybos narę, kuriai buvo galima tokia statyba tokioje vietoje. Už ačiū, ar ne už ačiū, - viskas užmiršta. Nei vienas valstybės tarnautojas nedėdavo parašo net ten, kur privalėdavo, kol nesulaukdavo jam suprantamo Ačiū, ypač savivaldybėse ir kultūros pavelde. Apsimeskime, kad to nebuvo, ir kad kai kur dar tai neišliko. Nes todėl, kad neturime valios ir ryžtingumo, mokėsime už šiuos kyšio davėjus ir gavėjus mes , bailiai ir tyleniai, bei mūsų vaikai. O piktavaliai ir toliau sėdės savivaldybių architektų kėdėse ir kultūros pavelde užsidėję sau teisuolių etiketes.
Visi pamiršo, 2021-04-23 08:57
Tai kas dave tuos neteisetus leidimus statyt rasykyt vardus pavardes, kur gyvena o nuostolius pas tokius valdininkus atsiimsim per ju iseinamasias angas..
Stepas, 2021-04-23 00:01
Tai kas dave tuos neteisetus leidimus statyt rasykyt vardus pavardes, kur gyvena o nuostolius pas tokius valdininkus atsiimsim per ju iseinamasias angas..
Stepas, 2021-04-23 00:01
Teisingai sako - kodėl teritorija palikta vikšrų išmaurota? Grėblį į rankas, ir tvarkyti. Tuojau lankytojai plūstelės.
AK, 2021-04-22 21:24
Tikrai gaila.Griauna tai kas džiugina akį,o tokius vaiduoklius,kaip buvęs Baltijos kino teatras,dešimtmečiais saugo.Užsieniečiai Neringos pastatais džiaugėsi,o atsidūrę Klaipėdos senamiestyje tik galvas kraipo,nes atvažiavę ir po dešimtmečio randa tą patį,jei dar ne blogesnį,vaizdą.
Gaila, 2021-04-22 20:44
Tegul patys valdininkai su kastuvais pasidarbuoja! Gal fizinis darbas proto įkrės ir baigs vieną kartą vargšus verslininkus skalpuoti... Liūdesys ir gėda pasaulinė!!!
Pasipiktines, 2021-04-22 19:34

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.