Algirdas Kamarauskas

Algirdas Kamarauskas - naujasis Klaipėdos vicemeras

Ketvirtadienį Klaipėdos miesto tarybos posėdyje trečiuoju Klaipėdos vicemeru išrinktas jūrinei bendruomenei gerai žinomas klaipėdietis Algirdas Kamarauskas. Jo kandidatūrai buvo pritarta vienbasiai.

Pristatydamas kandidatą Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus pažymėjo, kad A. Kamarauskas anksčiau ėjo vadovaujančias pareigas įvairiose Klaipėdos  įmonėse.  Taip pat akcentavo jo patirtį vykdant infrastruktūros projektus. Būtent tinkamai prižiūrėti Klaipėdos mieste vystomus projektus ir bus naujojo vicemero pagrindinė funkcija.

Šiuo metu A. Kamarauskas dar yra projekto vadovas Vokietijos įmonėje "Depenbrock Ingenieurwasserbau GmbH & Co. KG". Šį įmonė Klaipėdoje įgyvendina Klaipėdos uosto vartų rekonstrukcijos projektą.

"Su Klaipėdos merus Arvydu Vaitkumi apie tai kalbėjome", -  vakar "Vakarų ekspresui" sakė A. Kamarauskas.
Anot jo, Vokietijos įmonės Klaipėdos uoste įgyvendinamas projektas artėja prie pabaigos.  A. Kamarauskas jau nuo kitos savaitės yra pasirengęs pradėti dirbti Klaipėdos mero pavaduotoju.

A. Kamarauskas šiuo metu yra išvykęs į iš anksto suplanuotą kelionė užsienyje, todėl Tarybos nariams prisistatė nuotoliniu būdu.

Anksčiau A. Kamarauskas yra dirbęs AB "Klaipėdos jūrų krovinių kompanija" (KLASCO) technikos direktoriumi, taip pat Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos infrastruktūros direktoriumi.
Klaipėdos mero  A. Vaitkus komandoje jau anksčiau darbą pradėjo dvi pavaduotojos: Liną Šukytę-Korsakė ir Vaida Raugelė. 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder