Skiepai nuo koronaviruso
Britanijos vaistų agentūra apie „AstraZeneca“ vakciną: iš 18 mln. paskiepytų, 30 žmonių susidarė krešuliai ir 7 mirė (2)

Jungtinės Karalystės vaistų priežiūros agentūra šeštadienį paskelbė, kad iš 30 žmonių, kuriems po paskiepijimo „AstraZeneca“ vakcina susidarė kraujo krešulių, septyni mirė.

Iš 30 pranešimų, gautų iki kovo 24-osios imtinai, septyni yra susiję su žmonių mirtimi, sakoma Vaistų ir sveikatos priežiūros produktų priežiūros agentūros (MHRA) pareiškime, atsiųstame naujienų agentūrai AFP.

Penktadienį MHRA paskelbė, kad Jungtinėje Karalystėje paskiepijus daugiau kaip 18 mln. žmonių bendrovės „AstraZeneca“ vakcina nuo koronoviruso nustatyta iš viso 30 atvejų, kai šio preparato gavusiems žmonėms susidarė kraujo krešulių.

Nurodyta, kad buvo gauti 22 pranešimai apie galvos smegenų venų sinusų trombozės atvejus, taip pat patvirtinti aštuoni kitokie trombozės atvejai, tuo pačiu fiksuojant trombocitų kiekio sumažėjimą. „Rizika, kad susidarys šio konkretaus tipo kraujo krešulių, yra labai maža“, – penktadienį skelbė tarnyba ir paragino gyventojus toliau skiepytis „AstraZeneca“ vakcina.
 

kad ir tie 7 mire zmonys norejo ir galejo gyventi toliau ....... kas del tu 7 mirusiu zmoniu prisiims atsakomybe ? Ar Borisas Jonis ar kiti palaimine vakcinas juos prikels ?
Pasakysiu paslapti !!!, 2021-04-03 15:01
Negirdėjau, kad paskiepijus "Pfizer" vakcina susidarytų krešuliai.
Pfizer, 2021-04-03 12:56
Sidebar placeholder