Putinas pasisakė apie branduolinį karą taip, kaip niekas iš jo nesitikėjo

(1)

"Mes tikime, kad branduoliniame kare negali būti nugalėtojų ir jis niekada neturi būti pradėtas, ir pasisakome už vienodą ir nedalomą visų tarptautinės bendruomenės narių saugumą". Tokiu pareiškimu Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nustebino, sveikindamas Branduolinio ginklo neplatinimo sutarties peržiūros konferencijos dalyvius, - skelbia msk1.ru.

Sutartimi, kurią 1968 m. pasirašė 191 valstybė, buvo užtikrintas penkių branduolinį ginklą turinčių valstybių (JAV, SSRS, Jungtinės Karalystės, Prancūzijos ir Kinijos), kurios įsipareigojo jokiu būdu nepadėti branduolinio ginklo neturinčioms valstybėms, neskatinti jų gaminti ar įsigyti branduolinį ginklą.

Kitos sutartį pasirašiusios šalys įsipareigojo negaminti ir neįsigyti šių ginklų.

- Mūsų įsipareigojimai pagal dvišalius susitarimus su JAV dėl atitinkamos ginkluotės mažinimo ir ribojimo yra visiškai įvykdyti", - sakė Rusijos prezidentas savo sveikinimo kalboje.

- Mes tikime, kad branduoliniame kare negali būti nugalėtojų ir jis niekada neturi būti pradėtas, ir pasisakome už vienodą ir nedalomą visų tarptautinės bendruomenės narių saugumą.

Rusija išplėtė savo juodąjį sąrašą

Rusija į juodąjį sąrašą įtraukė dar 39 Didžiosios Britanijos politikus, verslininkus ir žurnalistus, pranešė Užsienio reikalų ir Sandraugos ministerija.

Buvusiam ministrui pirmininkui Davidui Cameronui, daugeliui Didžiosios Britanijos parlamento narių, įskaitant savivaldybių narius, BBC, "Sky News" ir "Daily Telegraph" žurnalistams ir kt.

Nusikaltėlių deportavimas į Ukrainą įstrigo

Rusijos teismai pradėjo naikinti sprendimus deportuoti Ukrainos piliečius iš Rusijos Federacijos, "nes nėra realios galimybės juos įvykdyti", praneša "Kommersant".

Šie asmenys laikomi užsieniečių laikino sulaikymo centruose už migracijos įstatymų pažeidimus.

Prasidėjus specialiajai operacijai tapo fiziškai neįmanoma juos išsiųsti į Ukrainą, todėl tokiuose centruose įstrigo daugiau nei šimtas žmonių.

Maskvos Helsinkio grupės ekspertai leidiniui sakė, kad teismai panaikino sprendimus išsiųsti mažiausiai 21 žmogų iš centro netoli Maskvos, o dar 30 ukrainiečių buvo paleisti Sankt Peterburge.

"Heineken" planuoja iki metų pabaigos parduoti savo verslą Rusijoje

"Heineken Brewery" teigė, kad jos turto Rusijoje vertė siekia 475 mln. eurų ir kad ji planuoja jį parduoti 2022 m. Taip teigiama laikraščio "Vedomosti" išnagrinėtose "Heineken" sąskaitose.

Kovo pabaigoje bendrovė sustabdė veiklą Rusijoje. Tuo pat metu "Heineken" teigė, kad visos septynios Rusijos alaus daryklos veiks tol, kol bus parduotos.

putinas

Rusijos opozicijos aktyvistė paaiškino, kodėl Putinas baiminasi Trečiojo pasaulinio karo

Ekspertas įvardino, kada konkrečiai Putinas išprotėjo

Filmavimo kamera užfiksavo, kad Putinas nebegali naudotis dešine ranka

Kremliaus atstovas spaudai Peskovas atskleidė, kaip Putinas saugomas nuo slogos ir peršalimo

Putinas ruošia dirvą dukters atėjimui į didžiąją politiką (vaizdo įrašas)

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder