Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
baisi gamtos klaida ivyko,ar gali diversantai padaryti kazka gero? Sovietu ekonomai prie lowio pritaiko sau isgalvotas taisykles,labai ka ismano tai piniginius srautu peradresavima..
bigcatwar, 2022-06-30 12:11
Šimonytis vadino Tautą d*bilais praeitais metais, o dabar negali to pačio pakęst ?
Trans, 2022-06-30 11:41
O kodėl nepaminėti šių auksaburnių įžeidinėjimai???I.Šimonytė: „ko čia BLIAUNAT ŽEMĖS UTĖLĖS, kad jūsų į balių nepakvietė“. I. Šimonytė: „skardžius siūlo patobulinti <...>. Kokiais keturiais žodžiais, nes daugiau IŠBEZDĖT – ne jo galioms“. I. Šimonytė: „Tikiuosi, kad tam kolegai, kuris paprastai salėje ne kalba, bet ŽVIEGIA...“ A. Armonaitė: „Visokie LOCHAI, pilni neapykantos ir nesužaloti išsilavinimo...“ „V. Landsbergis apie protestuotojus: nereikia jų vadinti žmonėmis – jie FAŠISTAI, „JEDINSTVO“.
Palangiškis, 2022-06-30 09:04
Tai va vyriausybes nariai, kai jus zeminate zmones, jums tai normalu, priimtina. O kai jus zemina, tai tipo izeide jusu garbe ir oruma !!! NEDREBK SUDA ANT TAUTOS, NES PATYS TA SUDA VALGYSITE !
LAZDA TURI 2 GALUS !, 2022-06-30 07:24
Gera pradžia - pusė darbo. Kai tautą išvadino šunauja, kagėbynu. utėlynu ir...tai štai kokie obuoliai išaugo ,subrendo ir krenta, krenta po kojų,visiems gėda, visiems bėda, Visi suubagėjom, visomis prasmėmis nuskurdom. Pamatysim kokiais vardais pasveikins naująjį- senolį prezidentą, kai moteriausybė rytoj jį pašventins savo nutarimais.
Marija, 2022-06-29 21:24

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.