Šįkart Seimo salėje pasireiškė Artūras Skardžius: dar viena įžeidimų serija

(1)

Seime svarstant įstatymo pataisas dėl lengvesnio parlamento pirmininko ir premjero apsaugos režimo, Darbo partijos frakcijai priklausantis Artūras Skardžius įžeidė kolegą konservatorių Andrių Navicką, esą šis gali lankytis tiek moterų, tiek vyrų nudistų pliažuose, kur „niekas skirtumo nepastebės“.

 

Toks Artūro Skardžiaus pasisakymas, netiko Seimo pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen, kuri priminė, kad parlamente reikia laikytis tam tikrų etikos standartų.

„Neužsipulti žmonių ir nenaudoti tokių visiškai su sveiku protu, su bet kokia etika prasilenkiančių pasisakymų. Aš labai prašau to nedaryti, nes dabar tai kartojasi iš opozicijos pusės beveik kasdien“, – pabrėžė ji.

Regionų frakcijos narys Remigijus Žemaitaitis posėdžio metu, pasisakydamas prieš įstatymo projektą, pabrėžė, kad Vokietijoje Angelą Merkel iš tiesų saugodavo 5–7 neuniformuoti pareigūnai.

"Nors esą žavėjosi, kad politikė vaikščiodavo be apsaugos", - sakė R. Žemaitaitis.

Prieš tai kalbėjęs A. Navickas sakė, kad pataisos dėl Seimo pirmininko ir premjero apsaugos parlamente apnuogino vyriškumo problemas.

„Nes vyrams kažkaip kyla labai didelių problemų matant protingas, išmintingas ir kompetentingas moteris ir jie tada bando bent atsigriebti per tai, ką jie ten sugeba“, – Seimo plenarinio posėdžio metu kalbėjo Andrius Navickas.

„Man yra baisu, kad Seimas gali priprasti prie tokių durnų seksistinių komentarų. Ir aš kviečiu tų durnų seksistinių komentarų daugiau nesakyti“, – piktinosi Seimo vicepirmininkas Vytautas Mitalas,

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder