Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Melnrageje statys giliavandeni uosta kodel ten stataisi nama kompensacijos noresi uz musu pinigus
Ricardas, 2021-04-17 08:30
Gentvilas pats stato,ieško feisbuke skelbimų kas pigiau padarys,tai toks ir rezultatas. Jam lieka džiaugtis kad jo ten nepriplojo.
AŠ, 2021-04-16 07:26
tokio tipo laiptus daro iš medienos ar metalo, bet ne iš betono. pasakykit kur yra vietos armatūrau sukišti. niekas ten nieko neprižiūrėjo panašu.
blia, 2021-04-16 05:34
ir baigta Gentvilo kaip aplinkos ministro karjera :)
vietimis, 2021-04-15 22:53
del atestatu.. jei turit inzinerini baklaura tai viskas tvarkoje, bet megistras tai jau link doktaranturos.. kitas niansas am leidzia str.. tvarka galimai zinoma
Svečias, 2021-04-15 20:05
pardavimui stato, o ne sau...cia tik is mandagumo pasake, kad maziau zmones pyktu nes babkiu turi ir nezino kur kisti,,,zino kad melnrageje pirks visi geromis kainomis,,,na tiesiog manau zurnalistai galetu labiau pasidometi, nors sakoma kad kiek ten 80proc lt ziniasklaidos akcininkai, dalininkai ir t.t. yra politikai ir valstybes tarnautojai ane?
manau, 2021-04-15 19:54
" ar Lietuvoje esanti statybu proceso reglamentavimo teisine baze yra pakankama,kad tokios nelaimes nesikartotu "jei domina galiu saziningai atsakyti ,kad pakanka ir net per daug tik reikia kiekvienam saziningai ir dorai atlikti savo pareigas ir darbus .Nereikia isradineti dviracio jei yra sutartis su imone tai uz viska atsako imone ir uz darbu sauga ir uz darbu ir statybiniu medziagu kokybe ,o jei pasirasyta sutaris su asmenimis turinciais verso lidijima ar patenta tai visa atsakomybe prisima tas asmuo .Tiek imone tiek asmuo dirbantis pagal verslo liudijima turi uztikrinti darbu sauga ir uztikrinti ,kad pasaliniai satybos objekte nesilanytu .Dar sutartyje gali buti sulygta isimtis del statybiniu medziagu jei tas medziagas prsima tiekti uzsakovas tai tuomet atsakingas uz kokybiskas statybines medziagas uzsakovas .O taip uzsakovo reikalas pasirasius sutarti laiku vykdyti sutartus apmokejimus .Lietuvoje per daug tu visokiu atestaciju kuriu prigalvojo valdininkai neturedami kas veikti ir per jas plauna pinigus .Kas per atastacijos ypatingos svarbos objektai ,ar tai kosmines stotys ar atomines elektines .Turejau visus kokie tik yra Lietuvoje atestatai taciau kai pradejau dirbti uzsienje ir juos paruodziau tai isityciojo is tu popergaliu ir kaluse ar tai auksciau yra universitetu diplomu ar neapsitikima universitetais salyje ir visa mokslo sistema.Taip ,kad tiek politkai tiek valdininkai kvailina zmones kiekviename zingsnje .As nezinau Gendvilo relios situacijos ir jo pacio nepazytu nes jis man tik i anukus tiktu ,tad jei turi sutartis tai statybininku tuomet problemos.
Sraipsnio gale klausimas, 2021-04-15 19:08
Tam kur sako "netiesa". Namo statybą vykdo ne rangovas, o savininkas, pats sako, kad susirado dartbuotojus per skelbimus. Taigi, jam tenka prievolė pasamdyti statybos vadovą, ir atsakomybė už to nepadarymą.
..., 2021-04-15 19:06
Ar buvo samdytas darbu vadovas, techninis priziuretojas, nes dvibutis namas, ar turejo statytojas draudima, techninis priziuretojas draudima, ar buvo pranesta apie rangovu pasamdyma ir statybos pradzia ?
Svečias, 2021-04-15 18:49
Netiesa, už saugumą statybose atsako darbus vykdanti įmonė ar asmuo, o ne užsakovas, Gentvilas čia niekuotas, nes kiek suprantu buvo darbų užsakymo sutartis...
to, 2021-04-15 18:33
Gentviliuk, ar nežinojai, kad vykdant statybą privaloma turėti statybos vadovą, kuris prižiūrėtų darbus. Pasamdyti jį privalo statytojas, šiuo atveju - tu. Taigi, už nekokybiškai atliktus darbus, ir sužalotus žmones atsakomybė tenka tau. Nemanau, kad išsuksi uodegą.
..., 2021-04-15 18:17

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.