Sulaukta investuotojų, norinčių statyti Sendvario daugiafunkcį

Šią savaitę paaiškėjo, kiek investuotojų pateikė paraiškas dėl Sendvario daugiafunkcio centro statybos. Sulaukta 4 paraiškų. Iki liepos mėnesio bus vertinama pareiškėjų kvalifikacija, o atitikę reikalavimus bus kviečiami diskutuoti dėl techninių sprendinių.

Paraiškas vertins Savivaldybės administracijos komisija kartu su Centrinės projektų valdymo agentūros atstovais.

„Sendvario seniūnija nuolat auga, todėl būtina užtikrinti ir viešosios infrastruktūros plėtrą. Džiugu, kad visuose žingsniuose mums talkina Centrinė projektų valdymo agentūra. Šis projektas galėtų tapti pavyzdiniu visoje šalyje, todėl jam skiriame didelį dėmesį. Sendvario daugiafunkcis Savivaldybei leis užtikrinti itin šioje seniūnijoje reikalingą ugdymo, sporto ir kultūros infrastruktūrą“, – tikina Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Sendvario seniūnijoje Savivaldybei priklausančiame 3,7 ha žemės sklype Trušeliuose ruošiamasi statyti apie 8 tūkst. kv. m pastatą, kuriame bus įrengta 230 vietų ikimokykliniam ir priešmokykliniam ugdymui, 550 vietų pradiniam ir pagrindiniam ugdymui, salės sportui ir kultūrai, bus sutvarkyta ir aplinka, įrengta reikalinga infrastruktūra.

„Savivaldybės tikslas šiuo metu – atsakingai įvertinti pateiktas paraiškas ir užtikrinti sklandžias derybas su potencialiais investuotojais. Pasirašius sutartį su privačiu partneriu, statybai ir projektavimui būtų skirti 3 metai. Planuojama, kad statybos galėtų prasidėti 2023 m., o vaikai naująjį darželį ir mokyklą galėtų pradėti lankyti 2026 metais“, – teigia Administracijos direktoriaus pavaduotojas, laikinai einantis Administracijos direktoriaus pareigas, Justas Ruškys.

Sidebar placeholder