už Lietuvą kaip ir " demokratas " ir __kviečiasi tuos , kurie tyčiojosi iš jų , priiminėjant įstatymą dėl LRT , tos partijos pirmininkas p. Virginijus Sinkevičius drauge su kitais europarlamentarais (p. D. Žalimu , p. P. Auštrevičiumi, p. R. Juknevičiene , p. L. Mažyliu,p. P. Saudargu ) apskundė Lietuvą dėl LRT įstatymo pataisų svarstymo . Socdemams ir visuomenei lieka laukti naujų skeletų iš spintų , kurias pradės atidarinėti aktyvieji visuomenės tyrėjai , prokurorai ir teisėjai...
eik tu žinai kur
eik tu žinai kur,
Tavo "atsakomybę" iliustruoja gėdinga išdavystė, kai su panašių paršų kaimene išdavei "valstiečius", kurių dėka patekai į EP. Niekada išdavikas Lietuvai nedirbo, nedirba, nedirbs. Jis dirba tik savo naudai
Tai va!!!
Tai va!!!,
Premjeru turėtų būti Virginijus Sinkevičius!!!
Tai va
Tai va,
Aišku tai, kad Inga Ruginienė naujokė politikoje ir dar drįso užsiiminėti saviveikla, neturint jokios kompetencijos užsienio politikoje, su nieku nesitardama šita narcizė juokino pasaulio politikus.
kitatautis
kitatautis ,
o šiandien Vedlių ir vadamų Devintinės
,
Kiesariui Kiesario, o "žydeliui žydelio"
benamis
benamis ,
vieni išperos, kiti patriotai pasikeisdami - taip ir dalinasi valdžią ir pinigus seime ir Briuselyje, tokius patiems renkant į savivalią savivaldoje
,
o kaip ta atsakomybė dalinasi Briuselyje
X
X ,
Globalistu ispera,jums vieta pragare jau kurenama
,
Na ir vėl socdemai šauna sau į koją.
ŠūDs
ŠūDs,
Kurgi ne, raudonskūris į valdžią nesiveržia, bet vatinę atsakomybę prisiima!
,
Vagių partija nesikrato, bet jei reikia padės komunistams apvogti Lietuvą.
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
mėtykit akmenis
už Lietuvą kaip ir " demokratas " ir __kviečiasi tuos , kurie tyčiojosi iš jų , priiminėjant įstatymą dėl LRT , tos partijos pirmininkas p. Virginijus Sinkevičius drauge su kitais europarlamentarais (p. D. Žalimu , p. P. Auštrevičiumi, p. R. Juknevičiene , p. L. Mažyliu,p. P. Saudargu ) apskundė Lietuvą dėl LRT įstatymo pataisų svarstymo . Socdemams ir visuomenei lieka laukti naujų skeletų iš spintų , kurias pradės atidarinėti aktyvieji visuomenės tyrėjai , prokurorai ir teisėjai...
Tavo "atsakomybę" iliustruoja gėdinga išdavystė, kai su panašių paršų kaimene išdavei "valstiečius", kurių dėka patekai į EP. Niekada išdavikas Lietuvai nedirbo, nedirba, nedirbs. Jis dirba tik savo naudai
Premjeru turėtų būti Virginijus Sinkevičius!!!
Aišku tai, kad Inga Ruginienė naujokė politikoje ir dar drįso užsiiminėti saviveikla, neturint jokios kompetencijos užsienio politikoje, su nieku nesitardama šita narcizė juokino pasaulio politikus.
o šiandien Vedlių ir vadamų Devintinės
Kiesariui Kiesario, o "žydeliui žydelio"
vieni išperos, kiti patriotai pasikeisdami - taip ir dalinasi valdžią ir pinigus seime ir Briuselyje, tokius patiems renkant į savivalią savivaldoje
o kaip ta atsakomybė dalinasi Briuselyje
Globalistu ispera,jums vieta pragare jau kurenama
Na ir vėl socdemai šauna sau į koją.
Kurgi ne, raudonskūris į valdžią nesiveržia, bet vatinę atsakomybę prisiima!
Vagių partija nesikrato, bet jei reikia padės komunistams apvogti Lietuvą.
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.