6 dalykai, kurių neturėtumėte daryti po išsiskyrimo

6 dalykai, kurių neturėtumėte daryti po išsiskyrimo

Kiekvienas išsiskyrimas atneša liūdesį, nerimą ir blogas emocijas, ypač tada, jei esate ta paliktoji pusė. Skyrybų atveju reikia išgyventi tam tikrus etapus: iš pradžių jus kamuoja liūdesys, nerimas, vėliau imate jausti pyktį, kiti netgi išgyvena tam tikrą depresiją. Kad ir koks skausmingas išsiskyrimas būtų, reikėtų vengti daryti tam tikrus dalykus. Kokius?

Apsimesti, kad jums viskas gerai

Po išsiskyrimo leiskite sau liūdėti, verkti, pykti. Nors ir gali kilti pagunda apsimesti, kad išsiskyrimas jūsų nepaveikė, neleiskite, kad išdidumas trukdytų būti tikruoju savimi.

Žinoma, nereikia dramų darbo ar viešoje vietoje, bet skirkite laiko ramiai apmąstyti situaciją.

Stengtis išlikti draugais

Labai retai išsiskyrimas gali baigtis tvirta draugyste.

Kurį laiką tiesiog leiskite sau išbūti tą liūdną periodą be jokių įsipareigojimų likti draugais.

Jei jūsų buvęs partneris siūlo likti draugais, o jums toks pasiūlymas neatrodo geras, drąsiai išsakykite savo poziciją.

Galbūt jums nei šiuo metu, nei vėliau nereikalingas toks draugas, kuris jus įskaudino. 

Kerštauti

Nors po skaudžių išgyvenimų, kuriuos jums sukėlė jūsų partneris, norisi kažkokiu būdu jam atkeršyti – visgi geriau to nedarykite.

Bandydami kerštauti galite prisidaryti papildomų nemalonumų, o jums paliktų žaizdų – neužgydysite. Geriau savo laiką ir energiją skirkite žmonėms, kurie to nusipelnė.

Prašyti susitaikymo

Neprašykite, kad jūsų partneris pas jus grįžtų. Nors po išsiskyrimo gali apimti silpnumo akimirka ir gali kilti noras derėtis su savo partneriu apie galimybę pabandyti dar kartą, giliai širdyje jūs žinote, kad nenorite palaikyti santykių su žmogumi, kurio turėjote maldauti, kad jis būtų kartu su jumis. 

Socialiniuose tinkluose persekioti savo eks

Socialiniai tinklai gali būti pavojingi tuomet, kai esate įskaudinti. Geriausia būtų išmokti dvi esmines taisykles: pirma, socialiniuose tinkluose neskelbkite jokios informacijos apie savo santykius ir antra, nustokite socialinėje erdvėje sekti savo buvusį partnerį.

Geriausia iš viso būtų neturėti to asmens savo draugų sąraše, taip išvengsite pagundos stebėti, kokį gyvenimą po išsiskyrimo – apgailėtiną ar nuostabų – gyvena jūsų buvusi antroji pusė.

Pasidaryti tatuiruotę 

Kurį laiką nedarykite jokių drastiškų pakeitimų, nes labai lengva priimti neapgalvotus sprendimus po išsiskyrimo. Įsivaizduokite, jog ekspromtu sugalvojate pasidaryti tatuiruotę.

Tikėtina, kad šis jūsų kūno papuošalas jums visada asocijuosis būtent su tuo žmogumi su kuriuo ką tik nutraukėte santykius. Ar jums to tikrai reikia?

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder