Ant jūros kranto - išskirtinė vieta jaunimui

Neįgaliųjų paplūdimyje, ant jūros kranto, praeivių akis ėmė traukti iki tol neregėtas vaizdelis - pastatytas didžiulis kupolas. Praeiviai vis dažniau šį vaizdelį ėmė fotografuoti savo išmaniaisiais telefonais ir, klausdami: "Gal žinote, kas čia bus?", dalintis facebook paskyrose.

VE.lt žurnalistams pavyko išsiaiškinti, kad čia įrenginėjama išskirtinė jaunimo laisvalaikio ir renginių vieta. 

"Čia planuojame kviestis įvairias muzikos grupes, didžėjus, organizuoti vakarėlius ir šventes. Kupolas - vienintelė, netradicinė renginių organizavimo vieta ant jūros kranto Klaipėdoje, kuri apjungs jūrą, smėlį, saulę, paprastumą, išskirtinumą ir netradicinę erdvę", - VE.lt sakė šį kupolą įrenginėjantis verslininkas Tadas Junokas.

Užsienio šalyse įprasta, kad ant jūros kranto vyksta įvairios diskotekos ir vakarėliai, tad iki šiol tokios erdvės jaunimui Klaipėdoje labai trūko. Tikimasi, kad įrengtas išskirtinis kupolas užpildys minėtą trūkumą ir jaunimas, ypač vasaros metu, pamėgs šią erdvę.

Ši vieta pavadinta - "Kupolas Klaipėda".

"Pasirinktas toks pavadinimas, kad visiems būtų aišku, kur ši konstrukcija - kupolas randasi. Juk kupolo nepavadinsi kvadratu ir trikampiu", - šyptelėjo T. Junokas.

Jis pridūrė, kad apie tokią išskirtinę erdvę jaunimui mąstė jau nevienerius metus.

"Norisi daryti viską, kad Klaipėdoje jaunimui būtų gera gyventi, jie turėtų savo erdvę ir nenorėtų išvykti į užsienį. Jei sudarysime visas sąlygas jiems pilnaverčiai gyventi gimtajame mieste, tuomet jie apie emigraciją net nemąstys.

Norėdami kurti geresnį rytojų ir išsaugoti mūsų ateitį - jaunimą, turime dėti žingsnius jau šiandien. Nereikia žvalgytis į kitus ir laukti kažkas ką nors padarys, geriausia darbus pradėti nuo savęs", - akcentavo T. Junokas.  

Jau gegužės 21 dieną (šeštadienį) vyks "Kupolas Klaipėda" atidarymo šventė, į kurią nemokamai bus pakviesti visi miestiečiai.   

"Šią dieną kviečiame kartu dalintis džiaugsmu ir meilę paversti savo kasdienybe. Pirmą tostą keliame 20 val., o už jūrą garsiau ošti gali tik muzika. Atidarymo proga pakvietėme muzikos grupę "Baltasis kiras", taip pat "Velvet", "Aloe Natasha". Renginys atidarymo proga visiems - nemokamas", - pabrėžė vienas iš "Kupolas Klaipėda" savininkų T. Junokas.

Pasiteiravus, ar nėra baimės, kad kupolo konstrukcijos gali neatlaikyti prie Baltijos jūros siaučiančių vėjų, T. Junokas atsakė: "Konstrukcijos gana tvirtos. Turėtų atlaikyti. Viskas yra apskaičiuota. Tai nemaža investicija, tačiau tikimės, kad klaipėdiečiams ši vieta taps jauki ir artima".
 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder