TOP3 Zodiako ženklai – pilnaties zombiai

Astrologė: šios pilnaties poveikį pajus visi, bet kai kurie – ypač stiprų

Šią savaitę visi pajus Mėnulio pilnaties poveikį, perspėja astrologė Palmira. Kaip ji paveiks jūsų ženklą?

Avinas (03 21–04 20)

Tikrai norėsis, kad būtų kaip geriau. Ieškosite naujų būdų savo tikslams pasiekti. Imsite keisti įsitikinimus, prieštarauti sutuoktiniui ten, kur anksčiau puikiai sutarėte, ypač antrą savaitės pusę.

Ne viskas klostysis taip, kaip vilsitės, tad svarbiausias patarimas – neužkelkite per aukštai kartelės, nors pilnatis ir skatins daug užsigriebti. Iššūkių pakaks, o galimybių realizuoti sumanymus stigs.

Nereikėtų dėl to išgyventi – net jei ką nors ir pasieksite, naudos bus mažai. Jei būtina pakovoti dėl kokių nors principų darbe, verta rinktis penktadienį.

Jautis 04 21–05 20)

Ši pilnatis provokuos jus protestui. Staiga gali atsirasti nepasitenkinimo jausmas, ir nesvarbu, dėl ko. Išsilieti galite ir darbe, ir namie, nors labiausiai tikėtina, kad jūsų protesto auka gali tapti mylimas žmogus.

Antrą savaitės pusę laukia nevienareikšmiškos naujienos, pokyčiai. Kad ir kaip būtų sunku, pasistenkite iš karto nesureaguoti. Dabar svarbu viską gerai suprasti, įvertinti, patikrinti.

Antradienis, penktadienis, šeštadienis – itin sudėtingas laikas, kai impulso pagauti galite pasakyti tai, ko labai gailėsitės. Tai kritinis laikas santykiams su mylimu žmogumi, nepalankus ir darbo reikalams, kai lengva sugriauti, prarasti ir mainais gauti vien nusivylimą.

Antra savaitės pusė visiškai netinkama svarbioms finansinėms operacijoms – gresia nemenki nuostoliai.

Dvyniai (05 21–06 21)

Daug visko šiuo pilnaties metu gali užgriūti – net sutriksite. Tai bus įtemptas, prieštaringas metas, kai neverta ieškoti nei to, ką esame pametę, nei nepametę. Geriausia šią savaitę būtų ilsėtis, o jei dirbsite, būtina didelė atida, atsargumas – gresia konfliktai, tikėtini nuostoliai. Veiklai, atsakingiems sprendimams priimti ne laikas.

Jausmų srityje irgi būkite atsargesni, ypač antrąją savaitės pusę. Jei esate prieraišūs, neskubėkite įsimylėti pirmo sutiktojo, rinkitės. Tiesa, geriau kitą savaitę. Ir tikrai bus iš ko – gerbėjų pakaks.

Vėžys (06 22–07 22)

Šią pilnatį jus domins tai, kas nesusiję su namais, šeima. Meilė darbui, profesinės ambicijos išplėš iš įprasto bendravimo rato ir pakeis gyvenimo tempą. Tiesa, saugokitės pavyduliaujančių gerbėjų.

Deryboms, taikytis tinkamas trečiadienis. Nuo penktadienio gali pasiteisinti apgalvota rizika darbe, tiesa, jei ji nesusijusi su pinigais.

Kritinės dienos, kai geriau naujų pažinčių neužmegzti ir vengti bet kokių rimtų pokalbių su savo pora, – penktadienis, šeštadienis. Likite nuoširdūs, pasitikėkite savo išrinktuoju (-ąja). Jei vis dėlto jūsų santykiai dvelktelėjo šalčiu, nenusiminkite – šį sekmadienį ir pirmadienį vėl grįš džiugesys.

Liūtas 07 23–08 22)

Veiklūs ir energingi būsite pirmąją savaitės pusę. Jei mokėsite išlikti ramūs, kad ir ko imsitės, tai pavyks. Tiesa, ketvirtadieniui nieko svarbaus neplanuokite – situacija pasirodys geresnė, nei yra iš tiesų.

Nerizikuokite tądien pinigais, neskirkite ir romantiškų pasimatymų – tai tuščių svajonių metas. Svarbiems susitikimams, deryboms tinkamas penktadienis – įrodysite savo nuomonės pranašumą.

Galite sulaukti ir perspektyvių pasiūlymų. Jei jie bus susiję su darbo pakeitimu, kelionėmis, užsieniu, verta imtis šių sumanymų.

Trečiadienis, ketvirtadienis geri sveikatai tikrintis. Šeštadienį galite pasijusti pavargę nuo susikaupusio nerimo, streso. Tai bus gana nervingas metas, tad saugokitės, kad nesiimtumėte priekaištauti (dažniausiai tuščiai) sutuoktiniui.

Mergelė (08 23–09 22)

Antradienio pilnatis ir jos veikiama savaitė – sudėtingas apribojimų metas, nepalankus svarbiems reikalams, finansiniams įsipareigojimams, naujiems romantiškiems santykiams užmegzti, nors progų įsivelti į tarnybinį romaną ir gali atsirasti.

Vis dėlto neskubėkite, net jei esate laisvi ir jums atrodo, kad išrinktasis (-oji) – jūsų svajonių išsipildymas. Pilnatis daro stebuklus ir galite patikėti miražu.

Sekmadienis smagus – tai metas, kai reikia džiaugtis meile, bendravimu su artimaisiais, savo pora. Kitaip kalbant, jei manėte, kad jūsų santykiai nepakenčiami, pasistenkite tądien suvokti, kad jie yra puikūs!

Svarstyklės (09 23–10 23)

Įtempta ir prieštaringa savaitė, kai verta atsitraukti, labiau stebėti nei veikti. Šią savaitę reikėtų tiesiog pailsėti. Jei jūsų santykiai su sutuoktiniu kebloki, pasvarstykite apie galimybę pabūti atskirai, jei geri – venkite visko, kas susiję su piniginės ploninimu.

Neišlaidaukite, atsisakykite vertingų, nors ir reikalingų, pirkinių – vis vien gailėsitės dėl įsigyto daikto ir sutuoktinio reakcijos. Ypač antrąją savaitės pusę lengvai galite susipykti dėl skirtingo požiūrio į pinigus ir pirkinius, kelionių bei atostogų planavimą. Savaitgalį verta skirti sveikatai stiprinti.

Skorpionas 10 24–11 22)

Ši pilnatis sustiprins jūsų reiklumą grožiui, harmonijai, komfortui. Tikėtina, kad kovą už gėrį ir grožį galite pradėti nuo sutuoktinio. Tapsite kiek kritiški, priekabūs, imsite labiau pastebėti savo partnerio trūkumus. Tik neskubėkite nusivilti, nuliūsti – šią savaitę būsite kiek liguistai jautresni antrosios pusės trūkumams.

Padėti gali gera nuotaika, humoras – jei ugdysite optimistinį požiūrį į meilę, antrąją pusę, neteks susirgti. Pasistenkite apskritai ant nieko nepykti, nieko nemokyti, nemoralizuoti. Smagiausios dienos, kai viskas vėl gerai ir malonu, – šeštadienis ir pirmadienis.

Šaulys (11 23–12 21)

Dėl Mėnulio pilnaties įtakos likite atsargūs, santūriau vertinkite savo galimybes. Skubius reikalus mėginkite tvarkyti trečiadienį.

Ketvirtadienis atskleis, ko jums nereikia gyvenime: kas netinka darbe, kokių projektų, veiklos verta atsisakyti, su kokiais žmonėmis geriau nebendrauti, kur nekeliauti, ko nepirkti, nevalgyti. Tai diena, kai apribojimai naudingi, kai laimima atsisakant, o ne ką nors nauja užsigriebiant.

Penktadienį gali pavykti įrodyti savo teisumą tiek bendraujant su vadovybe darbe, tiek su mylimu asmeniu, tiesa, naudos iš to bus mažai. Savaitgalį pailsėsite, jei pabėgsite ne tik nuo darbų, bet ir nuo bendravimo. Pabūkite vieni..

Ožiaragis (12 22–01 19)

Nekoks antradienis – tapsite priekabesni, o gal ir liūdnesni. Nuo trečiadienio atsigausite, vėl būsite kupini jėgų bei entuziazmo. Imkitės jums svarbių darbų – pavyks. Tiesa, turite gerai įvertinti savo realias galimybes – likite realistai.

Šiuo metu svarbu kelti sau nedidelius uždavinius. Išsigryninkite prioritetus. Jei mokate neskubėti ir pasitenkinti tuo, ką turite (šiuo metu tai vienintelė teisinga pozicija), viskas klostysis sklandžiau.

Sudėtingesnė savaitės pabaiga, ypač šeštadienis. Kelionėms, susitikimams palankesni sekmadienis, pirmadienis.

Vandenis 01 20–02 18)

Ši Mėnulio pilnatis atvers vartus permainoms – nevaldoma stichija gali užvaldyti jūsų gyvenimą. Jei esate kūrybiški, jei lengvai persiorganizuojate, noriai imatės naujų dalykų, šios savaitės įvykiai taps nauju impulsu tobulėti.

Bet jei vengiate pokyčių, rizikos – stresas garantuotas. Bet kokiu atveju stiprinkite nervų sistemą, stenkitės tinkamai ilsėtis, geriau išsimiegoti, ypač trečiadienį, ketvirtadienį tai bus svarbu. Daugiau bendraukite, įsiklausykite į draugų įspėjimus penktadienį.

Venkite impulsyvių sprendimų šeštadienį – ryžtingos nuotaikos sprendžiant bendravimo problemas su mylimu asmeniu jūsų gyvenimo į gerąją pusę nepakeis.

Žuvys (02 19–03 20)

„Ne“, pasakytas laiku ir vietoje, apsaugos šią savaitę nuo potencialių nemalonumų.

Pasakykite sau „ne“, kai manysite, kad santykiai su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu jau griūva, kai norėsis užmegzti flirtą, kad pamokytumėte ir priverstumėte susimokėti už nuoskaudas, kai bus siūloma kas nors vertingo, brangaus, nepaprasto – visa tai tik nuostolinga iliuzija.

Pavojingos dienos – trečiadienis, ketvirtadienis, šeštadienis. Nereikėtų demonstruoti savo principų artimiesiems. Meilėje irgi neverta vytis to, kuris traukiasi. Jūsų atsigavimo ir laimės dienos – sekmadienis, pirmadienis.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder