Net linkęs pelyt tas kanapių betonas.Žmonės pabando,paskui pereina prie polistirolbetono.
вася
вася,
iš ko noriu iš to statau SAU,gal dar šikt uždrausit
pelė
pelė,
įdomu kokie kanapių plotai kad būtų galima naudoti .žinau buvo linų spaliai pilami ant perdengimo apšildymui.,bet šita naujovė ,tai kažkas ,kažkur ,kažkaip.
Architektas
Architektas ,
Vakaruose senai naudojama.
Rode
Rode,
Bet galima naudoti plastikinius blokeliai ar helmet
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Net linkęs pelyt tas kanapių betonas.Žmonės pabando,paskui pereina prie polistirolbetono.
iš ko noriu iš to statau SAU,gal dar šikt uždrausit
įdomu kokie kanapių plotai kad būtų galima naudoti .žinau buvo linų spaliai pilami ant perdengimo apšildymui.,bet šita naujovė ,tai kažkas ,kažkur ,kažkaip.
Vakaruose senai naudojama.
Bet galima naudoti plastikinius blokeliai ar helmet
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.