Bičiuliai pasidalijo jautriais žodžiais apie Anapilin išėjusį Rūlę: „Jis buvo neeilinė asmenybė, su savo pasaulėžiūra, su savo pasauliu“

Šalį apskriejo žinia, kad realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs marijampolietis Rolandas Skripkaitis-Rūlė (43) trečiadienį rastas upėje.

„Iš jo žmonos sužinojome. Deja, bet nebeturime Rolando. Turiu labai mažai informacijos, bet jį rado upėje. Daugiau nieko nežinau, nes mūsų bendravimas buvo šiek tiek atitolęs. Paskutinį kartą telefonu kalbėjome senokai. Labai gaila, buvo talentingas žmogus ir geras draugas. Labai liūdna“, – kalbėjo Vudis.

Po šios žinios, Skripkaičio-Rūlės draugai pasidalijo jautriais žodžiais ir prisiminimais, kuriais jie leido pasidalyti ir su LNK.lt skaitytojais.

Renginių organizatorė Inga Rauluševičienė pasidalijo ne tik jautriais žodžiais, bet ir Rūlės pasirodymo akimirkomis.

„TU IŠĖJAI. Palikęs neužbaigtus kūrybinius projektus, gilius tekstus, neįrašytas dainas ir albumus... O galėjai dar pabūti.

Mūsų draugystė skaičiuoja jau daugiau nei dešimtmetį. Susitikdavom retai, bet visada kažkuriame tavo ar mano kūrybinio piko kelyje.

Paskutinįkart matėmės naktiniame klube TONAS, kai drauge surengtame Hip hop dvasia alsuojančiame koncerte su Giedrius Leonavicius ir grupe ant scenos lipai ir Tu... Ji tau niekada nebuvo svetima, atvirkščiai – tavo namai.

Ilsėkis ir kurk ten, viršuje, o mes klausysim ir stebėsimės, žavėsimės ir juoksimės – crazy Rūle“, – socialiniame tinkle rašė moteris.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder