Butas tremtinei - tris kartus pigiau

(2)

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija parengė Tarybos sprendimo projektą, kuriuo Savivaldybės butas į Klaipėdą gyventi atvykusiai moteriai parduodamas tris kartus pigiau nei rinkos kaina. Tokia tvarka Lietuvoje galioja reabilituotiems tremtiniams ir jų vaikams.

Šiuo metu Savivaldybei priklausantį dviejų kambarių butą (48,22 kv. m.) blokiniame name Kalnupės g. siūloma parduoti už 19 481 eurą. Nekilnojamojo turto ekspertai įvertino, kad šio buto rinkos kaina yra 57 000 eurų.

Klaipėdos savivaldybės turto valdymo skyriaus vedėjas Edvardas Simokaitis sako, kad kaina sumažinta tris kartus pagal Lietuvoje galiojančią tvarką.

Šiuo metu butą nuomojanti moteris turi teisę būstą įsigyti vadovaujantis Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo 25 straipsnio 1 dalies 5 punktu, kai Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos nustatyta tvarka parduodami nuomos pagrindais suteikti būstai grįžusiems į Lietuvos Respubliką reabilituotiems politiniams kaliniams, tremtiniams ar jų našlėms (našliams) ir jų vaikams.

„Tai yra vienetiniai atvejai, praėjusiais metais Klaipėdoje tremtiniams nebuvo parduotas nė vienas butas“, - sako E. Simokaitis.

Prašymą įsigyti minimą butą parašiusi tremtinė jį iš Savivaldybės nuomojasi nuo 2021 metų rugpjūčio mėnesio. Jei Savivaldybės Taryba pritars siūlomam sprendimui, pirkėja 19 481 euro sumą turės sumokėti per tris mėnesius.

Internete galima rasti informacijos, kad tokiu pat vardu ir pavarde, kaip butą planuojanti pirkti senjorė, moteris yra versli asmenybe.

Ji turi inžinierės išsilavinimą ir socialiniame tinke prisistato „verslia ledi“ bei prekiauja kosmetika. Susisiekti su ja galima telefono numeriu su Kazachstano kodu.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder