Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Zabu Jonas
Zabu Jonas, 2021-12-04 01:18

ar tai normalu lietuvei(jei ji tokia)vadintis kazkokia tai sulske(negaliu rasyt is didziosios)nes tai lietuviu tautos izeidimas-kas ji?latve ar seip kokia tai pus...dur..ne?pasirodo mes turim net kazkokia tai ministere latviska pavarde-tai gal mes jau esam inkorporuoti i Latvija ar siaip kozkokia sulskija?gal svesk tu Liepojoj ,o ne Lietuvoj,na nereikia mums tu pusdurniu kvailu mergu,jos nezino kas yra-lietuves,latves,ar siaip bomzes...

Artūras
Artūras, 2021-12-04 00:12

Nuostabi darna - tiek Eglė puikiai tiks šiai pozicijai, tiek pozicija Eglei. Linkiu drąsiai susiformuoti stiprią komandą ir džiaugsimės šventėmis :)

Eglė Šulskė,
Eglė Šulskė,, 2021-12-03 23:46

geriau grizk i Laluna...

gindulenas
gindulenas, 2021-12-03 20:20

durne tu su isdarkyta pavarde.

Big Benas
Big Benas, 2021-12-03 18:32

Laisva,tai koordinuota pagal raškevičių?
PAŽIŪRĖKITE,Į LRT rengiamus balsavimus.LAIMI,NE DORA FELDŠĖRĖ,iš Kupiškio ,kuri visą gyvenimą rūpinasi kaimo žmonėmis,mat virš 20 metų dirbo kaimo punkte.Kiek žmonių iš mirties ištraukusi.O laimi lgbt vaiko mama,mat laiška parašė..vat tokia ta laisva ir jūros šventė matyt bus..lausva per visus galus.

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.